Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα 18ης στην Α’, 17ης στην Α1′ και 16ης στην Β’ και διαιτητές

0
106

18η αγωνιστική

Α΄ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο14/02/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ. 
2.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο14/02/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 
3.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή15/02/1515:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β. 
4.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή15/02/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 
5.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή15/02/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ. 
6.Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή15/02/1515:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.

 

 

A1_katigoria_me-udatografima

17η αγωνιστική

Α1΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο14/02/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 
8.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο14/02/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. 
9.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/02/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 
10.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/02/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 
11.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή15/02/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. 
12.Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή15/02/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.

 

 

B_katigoria

16η αγωνιστική

 

 

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(16η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο14/02/1515:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 
14.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο14/02/1515:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ. 
15.ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο14/02/1515:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΙΣΑΚΟΦ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 
16.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή15/02/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 
17.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή15/02/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ Σάββατο14/02/1500:00 Αναβλήθηκε
19.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΙΚΑΣΣάββατο14/02/1515:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 
20.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο14/02/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. 
21.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή15/02/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 
22.Α.Σ. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή15/02/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.

 

 πηγή: ΕΠΣ Λακωνίας