Α.Ο. Λογγάστρας – Απόλλων Ξηροκαμπίου: Τελευταία νέα, προϊστορία, στατιστικά, πρόγραμμα

0
111

telos_17is_analitiki_A_sosto

A.O. Λογγάστρας

O A.O. Λογγάστρας βρίσκεται στην 10η θέση με 11 βαθμούς. Εντός έδρας έχει 1 νίκη 2 ισοπαλίες και 4 ήττες.

Καλό το κλίμα στην ομάδα, επικρατεί αισιοδοξία για τον αγώνα της Κυριακής 15 Φεβρουαρίου. Οι γηπεδούχοι θέλουν τη νίκη την Κυριακή στο γήπεδό τους με το Ξηροκάμπι. Την προηγούμενη αγωνιστική ήρθε ισόπαλος 0 – 0 εκτός έδρας με τον Αστέρα Βλαχιώτη. Αμφίβολος για τον αυριανό αγώνα ο Παντόπουλος.

Προϊστορία την περυσινή περίοδο νίκη του Απόλλων Ξηροκαμπίου 3 – 0, την περίοδο 12-13 ισοπαλία 1 – 1, την περίοδο 11-12 νίκη των γηπεδούχων με 4 – 0.

Σκόρερ πρωταθλήματος

arxi_18is_skorer_loggastra

Πρόγραμμα 2ου γύρου

arxi_18is_programma_loggastra

ksirokampi

Απόλλων Ξηροκαμπίου

Ο Aπόλλων Ξηροκαμπίου βρίσκεται στην 6η θέση με 23 βαθμούς. Εκτός έδρας 2 νίκες, 1 ισοπαλία και 4 ήττες.

Την προηγούμενη αγωνιστική ο Απόλλων νίκησε εντός έδρας 3 – 2 τον Λεωνίδα Γλυκόβρυσης. Ο Σταύρος Μανιάτης έχει μοναδικό απόντα τον τιμωρημένο Χατζηπετράκο. Οι φιλοξενούμενοι θέλουν να τερματίσουν όσο το δυνατόν ψηλότερα στη βαθμολογία.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε το άρθρο με τίτλο Απόλλων Ξηροκαμπίου – Λεωνίδας Γλυκόβρυσης 3 – 2