Β’ κατηγορία: Βαθμολογίες, αποτελέσματα 16ης, πρόγραμμα 17ης, σκόρερ, στατιστικά

0
98

ΠΑΤΗΣΤΕ στον αγώνα η το σκορ που θέλετε και θα διαβάσετε 18αδες, αλλαγές, κάρτες 

1ος όμιλος

telos_16is_b1_vathmologia

16η αγωνιστική

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(16η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο14/02/1515:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο14/02/1515:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.2-1
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο14/02/1515:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΙΣΑΚΟΦ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-3
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(16η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή15/02/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 8 – 0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή15/02/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1 – 0

17η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο28/02/1515:00  
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/02/1515:00  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή01/03/1511:00  
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/03/1515:00  
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή01/03/1515:00

Πρώτοι σκόρερ 1ου ομίλου

telos_16is_B1_skorer

Λεπτά Συμμετοχής

telos_16is_B1_lepta

2ος όμιλος

telos_16is_B2_vath

16η αγωνιστική

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ Σάββατο14/02/1500:00 Αναβλήθηκε
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΙΚΑΣΣάββατο14/02/1515:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο14/02/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.2-1
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή15/02/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0 – 1 
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή15/02/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2 – 0 

17η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο28/02/1500:00  
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο28/02/1515:00  
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή01/03/1511:00  
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή01/03/1515:00  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – Α.Σ. ΜΑΝΗΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή01/03/1515:00

 

Πρώτοι σκόρερ 2ου ομίλου

telos_16is_B2_skorer

Λεπτά Συμμετοχής

telos_16is_B2_leptaπηγή: ΕΠΣ Λακωνίας