ΠΑΤΗΣΤΕ στον αγώνα η το σκορ που θέλετε και θα διαβάσετε 18αδες, αλλαγές, κάρτες
1ος όμιλος
16η αγωνιστική
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος (16η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Σάββατο | 14/02/15 | 15:00 | ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. | 1-1 | |
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 14/02/15 | 15:00 | ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ. | 2-1 | |
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ | ΣΕΛΛΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 14/02/15 | 15:00 | ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΙΣΑΚΟΦ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. | 1-3 |
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος (16η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ | Κυριακή | 15/02/15 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. | 8 – 0 | |
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ | ΧΡΥΣΑΦΩΝ | Κυριακή | 15/02/15 | 15:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 1 – 0 |
17η αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ | ΔΑΦΝΙΟΥ | Σάββατο | 28/02/15 | 15:00 | ||
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 28/02/15 | 15:00 | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ | ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟ | Κυριακή | 01/03/15 | 11:00 | ||
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 01/03/15 | 15:00 | ||
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ | ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟ | Κυριακή | 01/03/15 | 15:00 |
Πρώτοι σκόρερ 1ου ομίλου
Λεπτά Συμμετοχής
2ος όμιλος
16η αγωνιστική
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 14/02/15 | 00:00 | Αναβλήθηκε | |||
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΕΛΙΚΑΣ | Σάββατο | 14/02/15 | 15:00 | ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. | 2-1 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 14/02/15 | 15:00 | ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. | 2-1 |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ | ΑΣΩΠΟΥ | Κυριακή | 15/02/15 | 15:00 | ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 0 – 1 | |
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ | Κυριακή | 15/02/15 | 15:00 | ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. | 2 – 0 |
17η αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 28/02/15 | 00:00 | ||
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 28/02/15 | 15:00 | ||
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 01/03/15 | 11:00 | ||
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ | Κυριακή | 01/03/15 | 15:00 | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – Α.Σ. ΜΑΝΗΣ | ΑΠΙΔΙΑΣ | Κυριακή | 01/03/15 | 15:00 |
Πρώτοι σκόρερ 2ου ομίλου
Λεπτά Συμμετοχής