Τοπικά Λακωνίας: Το πρόγραμμα του Σ/Κ. 19η στην Α, 18η στην Α1, 17η στη Β.

0
107
Α΄ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο28/02/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 
2.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο28/02/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. 
3.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή01/03/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. 
4.ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή01/03/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΥΚΕΑΣΚυριακή01/03/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. 
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή01/03/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 
Α1΄ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο28/02/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
8.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο28/02/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. 
9.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο28/02/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. 
10.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή01/03/1515:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 
11.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή01/03/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. 
12.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή01/03/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) 
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(17η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο28/02/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι. 
14.ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/02/1515:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. 
15.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή01/03/1511:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 
16.ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/03/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
17.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή01/03/1515:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο28/02/1500:00 Αναβλήθηκε
19.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο28/02/1500:00 Αναβλήθηκε
20.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο28/02/1515:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 
21.Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή01/03/1515:00ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΙΣΑΚΟΦ Ρ. 
22.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – Α.Σ. ΜΑΝΗΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή01/03/1515:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

ΠΗΓΗ: ΕΠΣ Λακωνίας