Α’ κατηγορία: Αναλυτική βαθμολογία, αποτελέσματα 19ης, πρόγραμμα 20ης, στατιστικά

0
70

Πατήστε σε όποιο αγώνα η σκορ για να δείτε περισσότερες πληροφορίες 

19η αγωνιστική

Α΄ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο28/02/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)0-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο28/02/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-6
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή01/03/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή01/03/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΥΚΕΑΣΚυριακή01/03/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή01/03/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-2

20η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο07/03/1515:30  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο07/03/1515:30  
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή08/03/1515:30  
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή08/03/1515:30  
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή08/03/1515:30  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΥΚΕΑΣΚυριακή08/03/1515:30 

 

Παναγιώτης Τσούκλης (Α.Ε. Σπάρτη) – 16 γκολ σε 1400 λεπτά

DSC_7808

Λαμίν Nτάνσο (Ολυμπιακός Γυθείου) – 14 γκολ σε 1521 λεπτά

DSC_0643

Τόνι Χαλίλι (Α.Ε. Σπάρτη) – 13 γκολ σε 1160 λεπτά

DSC_0700

Γιώργος Αλίμπαλης (Ευρώτας Έλους) – 13 γκολ σε 1376 λεπτά

alimpalis1_kalo

Λεπτά Συμμετοχής

ΠοδοσφαιριστήςΣωματείοΛεπτά
1.ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ1620
2.ΚΙΟΣΕ ΑΧΜΕΤΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.1620
3.ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.1620
4.ΣΟΥΚΟΥΛΙ ΜΑΡΤΙΝΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ1620
5.ΣΥΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ1620

 ΠΗΓΗ: ΕΠΣ Λακωνίας