Τοπικά Λακωνίας: Το πρόγραμμα του Σ/Κ. 20η στην Α, 19η στην Α1, 18η στη Β.

0
85
Α΄ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο07/03/1515:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) 
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο07/03/1515:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π. 
3.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή08/03/1515:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
4.Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή08/03/1515:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 
5.Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 
6.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΥΚΕΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. 
Α1΄ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο07/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 
8.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο07/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι. 
9.Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ. 
10.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι. 
11.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή08/03/1515:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 
12.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή08/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(18η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. 
14.ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο07/03/1515:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 
15.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
16.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή08/03/1515:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 
17.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή08/03/1515:30ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΙΣΑΚΟΦ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο07/03/1500:00 Αναβλήθηκε
19.Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο07/03/1500:00 Αναβλήθηκε
20.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο07/03/1515:30ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 
21.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΕΛΙΚΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ. 
22.Α.Σ. ΜΑΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή08/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.

ΠΗΓΗ: ΕΠΣ Λακωνίας