Β’ κατηγορία: Βαθμολογίες, αποτελέσματα 18ης, πρόγραμμα 19ης, στατιστικά

0
105

1ος όμιλος

telos_18is_B1_vath

Πατήστε στον αγώνα η το σκορ για να διαβάσετε περισσότερες πληροφορίες

18η αγωνιστική

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(18η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.2-0
14.ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο07/03/1515:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-3
15.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
16.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή08/03/1515:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-0
17.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή08/03/1515:30ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΙΣΑΚΟΦ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1

19η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο14/03/1515:30  
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή15/03/1511:00  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή15/03/1515:30  
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/03/1515:30  
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή15/03/1515:30

 

 

 

2ος όμιλος

telos_18is_B2_vath

Πατήστε στον αγώνα η το σκορ για να διαβάσετε περισσότερες πληροφορίες

18η αγωνιστική

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο07/03/1500:00 0-3 α.α.
19.Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο07/03/1500:00 0-3 α.α.
20.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο07/03/1515:30ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-3
21.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΕΛΙΚΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ. 4-0
22.Α.Σ. ΜΑΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή08/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-0

 

19η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο14/03/1500:00  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο14/03/1500:00  
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο14/03/1500:00  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο14/03/1515:30  
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή15/03/1515:30 

ΠΗΓΗ: ΕΠΣ Λακωνιας