Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα 21ης στην Α’, 20ης στην Α1′, 19ης στη Β

0
66

Α’ κατηγορία

Α΄ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο14/03/1515:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. 
2.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο14/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) 
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο14/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 
4.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή15/03/1515:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 
5.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή15/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 
6.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή15/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.

 

Α1′ κατηγορία

Α1΄ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο14/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι. 
8.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο14/03/1515:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
9.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/03/1515:30ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 
10.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή15/03/1515:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 
11.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή15/03/1515:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι. 
12.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή15/03/1515:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.

 

Β’ κατηγορία

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(19η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο14/03/1515:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 
14.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή15/03/1511:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΑΚΟΦ Ρ. 
15.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή15/03/1515:30ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ. 
16.ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/03/1515:30ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΙΣΑΚΟΦ Ρ., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ. 
17.ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή15/03/1515:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΦΛΟΥΤΣΑΚΟΥ Γ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο14/03/1500:00 Αναβλήθηκε
19.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο14/03/1500:00 Αναβλήθηκε
20.Α.Σ. ΜΑΝΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο14/03/1500:00 Αναβλήθηκε
21.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο14/03/1515:30ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 
22.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή15/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.

ΠΗΓΗ: ΕΠΣ Λακωνίας