Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα και διαιτητές 22ης στην Α’, 21ης στην Α1′, 20ης στη Β’.

0
79

Α’ κατηγορία

Α΄ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο21/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο21/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 
3.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο21/03/1515:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) 
4.Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή22/03/1515:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή22/03/1515:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 
6.ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή22/03/1515:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.

  

Α1′ κατηγορία

Α1΄ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο21/03/1515:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 
8.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο21/03/1515:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 
9.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο21/03/1515:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 
10.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΣΥΚΕΑΣΣάββατο21/03/1515:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 
11.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή22/03/1515:30ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
12.Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή22/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.

 

Β’ κατηγορία

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(20η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο21/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 
14.ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο21/03/1515:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ. 
15.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο21/03/1515:30ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΙΣΑΚΟΦ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 
16.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή22/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΑΚΟΦ Ρ. 
17.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή22/03/1515:30ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο21/03/1500:00 Αναβλήθηκε
19.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΕΛΙΚΑΣΣάββατο21/03/1500:00 Αναβλήθηκε
20.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή22/03/1515:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. 
21.Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή22/03/1515:30ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. 
22.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Σ. ΜΑΝΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή22/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.

 

 

ΠΗΓΗ: ΕΠΣ Λακωνίας