B’ κατηγορία: Βαθμολογία, αποτελέσματα 20ης, πρόγραμμα 21ης

0
66

ΠΑΤΗΣΤΕ στον αγώνα η το σκορ για περισσότερες πληροφορίες

1ος όμιλος

telos_20is_B1_vath

20η αγωνιστική

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(20η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο21/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
14.ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο21/03/1515:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.0-2
15.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ –Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο21/03/1515:30ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΙΣΑΚΟΦ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
16.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή22/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΑΚΟΦ Ρ.2-2 
17.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή22/03/1515:30ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 3-2

 

21η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟ     
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣ     
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝ     
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝ     
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ   

 

 

 

2ος όμιλος

 

20η αγωνιστική

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο21/03/1500:00 0-3 α.α.
19.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΕΛΙΚΑΣΣάββατο21/03/1500:00 3-0 α.α.
20.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή22/03/1515:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.6-2 
21.Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή22/03/1515:30ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.9-0
22.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Σ. ΜΑΝΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή22/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.1-1 

 

21η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ     
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ     
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ     
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ     
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΙΚΑΣ