Τοπικά Λακωνίας: Διαιτητές και πρόγραμμα 23ης στην Α’, 22ης στην Α1′, 21ης στη Β’

0
93

Α’ κατηγορία

Α΄ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο28/03/1516:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π. 
2.Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή29/03/1516:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. 
3.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή29/03/1516:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
4.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή29/03/1516:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 
5.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή29/03/1516:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. 
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή29/03/1516:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)

 

 

Α1′ κατηγορία

Α1΄ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο28/03/1516:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΣΑΚΟΦ Ρ. 
8.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο28/03/1516:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 
9.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο28/03/1516:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι. 
10.Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή29/03/1516:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 
11.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή29/03/1516:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. 
12.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή29/03/1516:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.

 

 

Β’ κατηγορία

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(21η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο28/03/1516:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 
14.ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο28/03/1516:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 
15.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/03/1516:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ. 
16.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή29/03/1516:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
17.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή29/03/1516:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.Α.Σ. ΜΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο28/03/1500:00 Αναβλήθηκε
19.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο28/03/1500:00 Αναβλήθηκε
20.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο28/03/1516:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 
21.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο28/03/1516:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
22.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΙΚΑΣΚυριακή29/03/1516:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.

ΠΗΓΗ: ΕΠΣ Λακωνίας