Β′ κατηγορία: Βαθμολογία, αποτελέσματα 21ης, πρόγραμμα τελευταίας, στατιστικά.

0
79

Πατήστε σε όποιο αγώνα η σκορ θέλετε για περισσότερες πληροφορίες

21η αγωνιστική

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(21η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο28/03/1516:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-3
14.ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο28/03/1516:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
15.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/03/1516:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-1
16.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή29/03/1516:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
17.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή29/03/1516:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.3-1

22η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο04/04/1516:00  
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο04/04/1516:00  
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο04/04/1516:00  
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή05/04/1516:00  
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ

 

 

2ος όμιλος

telos_21is_B2_vath

 

Πατήστε σε όποιο αγώνα η σκορ θέλετε για περισσότερες πληροφορίες

21η αγωνιστική

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.Α.Σ. ΜΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο28/03/1500:00 3-0 α.α.
19.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο28/03/1500:00 Αναβλήθηκε
20.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο28/03/1516:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.4-1
21.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο28/03/1516:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0
22.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΙΚΑΣΚυριακή29/03/1516:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-2

22η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο04/04/1500:00  
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο04/04/1500:00  
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο04/04/1500:00  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή05/04/1516:00  
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Σ. ΜΑΝΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή05/04/1516:00

ΠΗΓΗ: ΕΠΣ Λακωνίας