Ποδηλασία Σπαρτιατικού: Πρωταθλητές Ελλάδας και με Πανελλήνιο ρεκόρ. Αναλυτικά τα αποτελέσματα (φωτογραφίες)

0
14

 Σχόλιο isports.gr: To μόνο που μπορούμε να πούμε στη περίπτωση του Σπαρτιατικού συλλόγου στη ποδηλασία είναι ότι γράφουν ιστορία σε κάθε διοργάνωση που συμμετέχουν για τον αθλητισμό της Σπάρτης και της Λακωνίας γενικότερα.

Χθες Παρασκευή 17 Απριλίου ξεκίνησε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πίστας Παίδων και Εφήβων.

Μια πρώτη ημέρα όπου οι ποδηλάτες του Σπαρτιατικού σάρωσαν με τον Βασίλη Δημητρόπουλο να κατακτά το τίτλο του πρωταθλητή Ελλάδας με επίδοση πανελλήνιο ρεκόρ στα 500μ., τον Δημήτρη Χριστάκο να κατακτά και αυτός τη 1η θέση στα 2000 μέτρα και τον τίτλο του πρωταθλητή Ελλάδας και τον Κωνσταντίνο Παπαστάθη να κατακτά την 3η θέση στη κατηγορία εφήβων στα 3000 μέτρα.

 Οι αγώνες συνεχίζονται σήμερα Σάββατο 18 Απριλίου.

 

Γεμάτη η πρώτη μέρα στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα πίστας παίδων, εφήβων  και κορασίδων.

Στους Παίδες με νέο Πανελλήνιο ρεκόρ στα 500μ (34,406) από τον Βασίλη Δημητρόπουλο (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ)  που στέφθηκε Πρωταθλητής Ελλάδος

και πρώτη θέση στα 2000 μ. από τον Δημήτρη Χριστάκο (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ) Πρωταθλητής Ελλάδος.

Στην κατηγορία εφήβων 3000μ νικητής και Πρωταθλητής Ελλάδος ο Στέφανος Βασιλαντωνάκης (ΘΗΣΕΑΣ) ,

στα 500μ κορασίδων Πρωταθλήτρια Ελλάδος η Άννα Βάσου (Α.Ο.Ποδηλάτης).

11146250_10204331637593407_8306568828167697184_n 10428530_10204331619952966_4744565142238688856_n 13521_10204331617392902_929538833307492356_n 11146236_10204331615112845_8159015529957658928_n 11113804_10204331612032768_8713927656472904851_n 11040602_10204331609792712_17246408979994853_n

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΠΙΣΤΑΣ  (17-19/4/2015)
 ΕΦΗΒΩΝ  – ΠΑΙΔΩΝ  – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
         
ΕΦΗΒΩΝ     Αν.:Νο 23
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΚΡΙΜΜΑΤΙΚΩΝ  ΑΤ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ  
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 29 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 3.36.561
2 3 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 3.36.592
3 36 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 3.41.572
4 28 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 3.42.466
5 10 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 3.43.580
6 22 ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 3.46.064
7 20 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 3.47.033
8 12 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 3.48.966
9 34 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 3.53.254
10 19 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 3.54.970
11 35 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 3.56.328
12 23 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4.02.773
13 24 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4.02.917
14 2 ΜΠΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4.04.300
15 17 ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΠΗΝΕΙΟΣ 4.09.215
16 6 ΑΤΖΕΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ,ΑΛΚΙΝΟΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ-ΧΑΙΔ 4.20.228
ΑΚ 14 ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.Ρ.ΕΛΑΦΟΣ ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ
         
ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ: Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΝΟ 14 ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ (Α.Σ.Ρ.ΕΛΑΦΟΣ)
ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΩΝ ΤΗΣ Ε.Ο.Π.ΆΡΘΡΟ 3.2.056        
         
ΕΦΗΒΩΝ      
ΑΤ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ      
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ 3η- 4η ΘΕΣΗ    
         
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ  
  36 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  
  28 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ  
         
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ 1η- 2Η ΘΕΣΗ    
         
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ  
  29 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ  
  3 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ  
         
         
ΕΦΗΒΩΝ     Αν.:Νο 28
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΤ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ ΓΙΑ 3η- 4η ΘΕΣΗ  
         
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
3 36 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 3.42.583
4 28 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 3.42.701
         
1η- 2Η ΘΕΣΗ      
         
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 3 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 3.35.724
2 29 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 3.37.432
         
ΕΦΗΒΩΝ      
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΤ. ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ    
         
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ  
1 3 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ  
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2015    
2 29 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ  
3 36 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  
4 28 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ  
         

 

         
ΠΑΙΔΩΝ   Αν.:Νο 22
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΚΡΙΜΜΑΤΙΚΩΝ ΑΤ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ  
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 77 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2.22.412
2 59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2.23.589
3 54 ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 2.29.222
4 50 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 2.30.735
5 74 ΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2.32.759
6 69 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 2.32.957
7 68 ΚΑΙΜΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 2.34.644
8 56 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 2.35.688
9 66 ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 2.36.507
10 70 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 2.37.174
11 73 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2.38.820
12 55 ΒΟΡΡΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 2.40.011
13 45 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 2.40.821
14 43 ΦΡΙΝΤΖΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2.41.329
15 57 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Α.Σ.Ρ.ΕΛΑΦΟΣ 2.42.224
16 65 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 2.42.829
17 75 ΖΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 2.42.976
18 41 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 2.46.387
19 49 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 2.47.967
20 67 ΜΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 2.48.275
21 53 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ-ΧΑΙΔ 2.48.828
22 47 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2.51.224
23 44 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2.51.385
24 52 ΑΔΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ-ΧΑΙΔ 2.51.609
25 46 ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 3.06.169
26 58 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3.27.525
         
ΑΚΥΡΗ ΕΚΚΙΝΗΣΗ: ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΜΕ ΤΟ Νο 45 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΘΗΣΕΑΣ)
         
ΠΑΙΔΩΝ    
ΑΤ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ    
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ 3η- 4η ΘΕΣΗ    
         
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
  54 ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ  
  50 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ  
         
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ 1η- 2Η ΘΕΣΗ    
         
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
  77 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  
  59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
         
         
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΓΙΑ 3η- 4η ΘΕΣΗ    
         
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
3 50 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 2.28.363
4 54 ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 2.30.612
         
         
 ΓΙΑ 1η- 2Η ΘΕΣΗ    
         
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 77 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2.22.953
2 59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2.25.792
         
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ    
         
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 77 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2015    
2 59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
3 50 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ  
4 54 ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ  
         

 

             
ΠΑΙΔΩΝ       Αν.:Νο 33  
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  500Μ. ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ      
             
Α/Α Α.Μ. Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ  
1 13022 78 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛEIOΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 34.406 Ν.Π.Ρ.
      ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ      
2 14432 76 ΔΕΒΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 34.479 Ν.Π.Ρ.
3 12618 77 ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 35.060  
4 13140 58 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 35.944  
5 13280 50 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 36.112  
6 14459 56 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 36.730  
7 12805 57 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Α.Σ.Ρ.ΕΛΑΦΟΣ 37.018  
8 12933 69 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 37.367  
9 15681 43 ΦΡΙΝΤΖΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 37.536  
10 14671 68 ΚΑΙΜΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 37.828  
11 15776 66 ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 38.208  
12 16241 53 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ-ΧΑΙΔ 38.859  
13 15198 70 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 38.949  
14 14577 45 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 38.980  
15 13718 67 ΜΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 39.022  
16 15023 41 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ε.Κ.ΑΘΗΝΩΝ 39.323  
17 15933 44 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ε.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 39.762  
18 16197 48 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 39.979  
19 15904 61 ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 40.467  
20 12940 52 ΑΔΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ-ΧΑΙΔ 40.800  
21 15653 65 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 40.816  
22 14952 60 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 41.852  
23 12851 75 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 42.213  
24 14711 51 ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 42.491  
25 15219 47 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 42.881  
26 14506 71 ΛΗΜΝΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Π.Ο.Η.ΚΑΣΤΡΟ 43.495  
27 15826 46 ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 43.709  
28 13123 63 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 47.566  
             

 

  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ     Αν.:Νο 32
  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 500Μ ΑΤ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ    
           
  Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤ.ΧΡ
  1 88 ΒΑΣΣΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 39.122
      ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2015    
  2 90 ΜΠΕΝΤΑ ΑΝΝΑ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 39.782
  3 81 ΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 40.916
  4 82 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΛΥΑ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 41.077
  5 83 ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 42.452
  6 85 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 42.766
  7 86 ΤΑΤΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Π.Α.Ο.Κ. 43.011
  8 84 ΚΟΥΡΜΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 45.249
  9 87 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 46.758
  10 89 ΖΩΗ ΑΘΗΝΑ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 47.721
           

 

E.O.Ποδηλασίας

φωτό: Δημήτρης Πατρίκιος