Φουτμπολ Λιγκ: Πρόγραμμα πλει οφ

0
97

Αναλυτικά το πρόγραμμα των Play Off:

1η Αγωνιστική: 26 Απριλίου

Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός Βόλου

Ηρακλής – ΑΕΚ

Παναχαϊκή – ΑΕΛ

2η αγωνιστική : 4 Μαΐου

Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής

ΑΕΛ – Απόλλων

ΑΕΚ – Παναχαϊκή

3η αγωνιστική: 9 Μαΐου

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ

ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

Ηρακλής – Παναχαϊκή

4η αγωνιστική: 13 Μαΐου

ΑΕΛ- ΑΕΚ

Απόλλων – Ηρακλής

Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Βόλου

5η αγωνιστική: 20 Μαΐου

ΑΕΚ – Ολυμπιακός Βόλου

Ηρακλής – ΑΕΛ

Παναχαϊκή – Απόλλων

* Οι επαναληπτικοί των αγώνων θα γίνουν:

6η αγωνιστική – 24/5

7η αγωνιστική – 31/5

8η αγωνιστική – 3/6

9η αγωνιστική – 7/6

10η αγωνιστική – 14/6

* Όλα τα ματς των Play Off θα διεξάγονται στις 18:00

Αναλυτικά το πρόγραμμα των Play Out:

Το πρόγραμμα των Play Out στο Βόρειο Όμιλο:

1η αγωνιστική

Πιερικός – Αν. Καρδίτσας

Τύρναβος – Αιγινιακός

Ζάκυνθος – Αγροτικός Αστ.

2η αγωνιστική

Αν. Καρδίτσας – Τύρναβος

Αγροτικός Αστ. – Πιερικός

Αιγινιακός – Ζάκυνθος

3η αγωνιστική

Αν. Καρδίτσας – Αγροτικός Αστ.

Αιγινιακός – Πιερικός

Τύρναβος – Ζάκυνθος

4η αγωνιστική

Αγροτικός Αστ. – Αιγινιακός

Πιερικός – Τύρναβος

Ζάκυνθος – Αν. Καρδίτσας

5η αγωνιστική

Αιγινιακός – Αν. Καρδίτσας

Τύρναβος – Αγροτικός Αστέρας

Ζάκυνθος – Πιερικός

Το πρόγραμμα των Play Out στο Νότιο Όμιλο:

1η αγωνιστική – 26/4

Αχαρναϊκός – Ηρακλής Ψαχνών

Επισκοπή – Παναιγιάλειος

Καλλιθέα Ερμιονίδα

2η αγωνιστική – 3/5

Ηρακλής Ψαχνών – Επισκοπή

Ερμιονίδα – Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος – Καλλιθέα

3η αγωνιστική – 10/5

Ηρακλής Ψαχνών – Ερμιονίδα

Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός

Επισκοπή – Καλλιθέα

4η αγωνιστική – 13/5

Ερμιονίδα – Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός – Επισκοπή

Καλλιθέα – Ηρακλής Ψαχνών

5η αγωνιστική – 17/5

Παναιγιάλειος – Ηρακλής Ψαχνών

Επισκοπή – Ερμιονίδα

Καλλιθέα – Αχαρναϊκός

* Οι επαναληπτικοί των αγώνων θα γίνουν:

6η αγωνιστική – 24/5

7η αγωνιστική – 31/5

8η αγωνιστική – 3/6

9η αγωνιστική – 7/6

10η αγωνιστική – 14/6

* Όλα τα ματς των Play Out θα διεξάγονται ή στις 16:30 ή στις 17:00.