Βρεττάκεια 2015: Αποτελέσματα, βίντεο, φωτογραφίες

0
262

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015 – ΔΙΟΣΚΟΥΡΩΝ ΚΡΗΝΗ
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΓΩΝΑ:
ΤΑ ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ ΩΡΙΜΑΣΑΝ ΚΑΙ ΞΕΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΔΟΚΙΑ!!!

Με τεράστια επιτυχία – και δεν αποτελεί την τετριμμένη έκφραση που συνηθίζεται μετά από τέτοιου τύπου διοργανώσεις σε αντίστοιχα δελτία τύπου – στέφθηκε η 4η διοργάνωση των ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΩΝ!
Ένας αγώνας που από τον χειμώνα και μέχρι και 15 μέρες πριν την τέλεσή του, φάνταζε δύσκολο να πραγματοποιηθεί, όχι μόνο πραγματοποιήθηκε, αλλά ξεπέρασε κάθε αναμενόμενη επιτυχία.
Καταρχάς ο αγώνας είχε σχεδόν 100% πληρότητα, με μηδενική αποχή. Και στους 2 αγώνες τόσο των 18,5 όσο και των 5 χλμ., η προσέλευση άγγιξε το 100% – πράγμα σπάνιο στις μέρες μας!
206 δρομείς στήθηκαν στην εκκίνηση του αγώνα των 18,5 χλμ. – αριθμός που αποτελεί ρεκόρ για την εν λόγω διαδρομή, και 101 άτομα έλαβαν μέρος στα 5χλμ. – διπλάσια δηλαδή από όσα πήραν μέρος πέρσι, όπου για πρώτη φορά έγινε και ο αγώνας των 5 χλμ. Μαζί με τα 35 παιδάκια που πήραν μέρος στον Πλήρη Ιστορικό Γύρο Κροκεών – 1 χλμ. και τους 35 περιπατητές, συνολικά στα φετινά ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ πήραν μέρος 372 άτομα!!!!! – αριθμός που καθιερώνει πλέον τον θεσμό των ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΩΝ, ως τον μεγαλύτερο επαρχιακό θερινό αγώνα και έναν από τους σημαντικότερους αγώνες Πανελληνίως. Πλέον τα ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ καθιερώνονται με τον καλύτερο τρόπο στην συνείδηση του δρομέα, ως ένα από τα σημαντικότερα δρομικά ραντεβού που πρέπει ο καθένας να παρευρεθεί!
Νικητής στον αγώνα των 18,5χλμ. ήταν ο συνήθης ύποπτος Τανούς Αμπντάλα, και πλαισιώθηκε από τους Χρήστο Τσοχαντάρη στην 2η θέση και Αλέξη Γεωργούλια στην 3η θέση. Στις γυναίκες πρώτη αναδείχτηκε η Έμι Σαπίου του Αθηνόδωρου, με δεύτερη την Μάτα Κλησάρη και 3η την Καλλία Ελένη.
Στον αγώνα των 5χλμ. ΄΄ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ΄΄ 1ος αναδείχτηκε ο Γιάννης Πασχάλης του Ολυμπιακού και 1η η Μαρία Χαραλαμποπούλου των ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ!
Από νωρίς είχαν μαζευτεί οι δρομείς στις Κροκεές, όπου ξεχύθηκαν στα μαγαζιά του χωριού, μέχρι να ξεκινήσει ο αγώνας. Οι βασικοί αγώνες ξεκίνησαν στις 18.00 το απόγευμα, ενώ ήδη είχε πραγματοποιηθεί το καθιερωμένο τελετουργικό στην μνήμη του Νικηφόρου Βρεττάκου.
Συγκινητικό επίσης ήταν το κάλεσμα προς τους εθελοντές των ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΩΝ. Πάνω από 40 άτομα δήλωσαν ως εθελοντές στον θεσμό, και με τον αριθμό αυτό των εθελοντών, μόνο εξασφαλισμένη θα μπορούσε να ήταν η επιτυχία του αγώνα. Ιδιαίτερη μνεία, πρέπει να γίνει για τον κο Δημήτρη Ροζάκο, εξ Κροκεών καταγόμενο και μόνιμο κάτοικο Γερμανίας, ο οποίος ήρθε από τον τόπο διαμονής του μαζί με την κόρη του, προκειμένου να συμμετάσχουν ως εθελοντές στα ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ!!!! Επίσης για άλλη μια φορά θα θέλαμε να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας στον Πολιτιστικό Σύλλογο Περιστερίου και τον ΑΠΣ Καλλισθένη Δήμου Ευρώτα, που μας βοήθησαν ενεργά, στο δύσκολο κομμάτι του εθελοντισμού. Ειδικά προς την κα Δώρα Φιφλή θα θέλαμε να της πούμε ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που η δική της παρέμβαση και επιμονή, βοήθησε εν πολλοίς να μην χαθεί ο θεσμός των ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΩΝ.
Ο αγώνας έκλεισε με τον πλέον διασκεδαστικό τρόπο, μιας και μετά τις απονομές, πραγματοποιήθηκε ο καθιερωμένος ετήσιος χορός της ομάδας του Κροκεατικού, και ο κόσμος διασκέδασε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες!
Επίσης για άλλη μια φορά θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους χορηγούς μας, που κάθε χρόνο είναι δίπλα μας, και πολύ περισσότερο τώρα, στις δύσκολες αυτές εποχές που βιώνει η πατρίδα μας. Συγκεκριμένα θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους εξής για την σπουδαία τους χορηγία:
-Το Ελαιοτριβείο των αδερφών Πολυμενάκου – Μαξούλι στο Λάγιο
-Τον Πολιτιστικό Σύλλογο Κροκεών για την διάθεση των ηχητικών μηχανημάτων του
-Τον Αγροτικό Συνεταιρισμό Κροκεών
-Τον Εμποροεπαγγελματικό Σύλλογο Κροκεών
-Την ΑΣΕΕ Αμυκλών – Χυμοί Λακωνία
-Το Ζαχαροπλαστείο – Παστελοποιία Μανωλάκου
-Τον Σύλλογο Κροκεατών Αττικής ΄΄ΟΙ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ΄΄
-Την Ταβέρνα ΄΄Ο ΠΛΑΤΣΑΡΑΣ΄΄
-Την Ταβέρνα ΄΄Η ΠΛΑΤΕΙΑ΄΄
-Την καφετέρια ΄΄NUEVE΄΄
-Τον κο Γκουσιάρη Γιώργο
Ενώ ιδιαίτερη μνεία πρέπει να απευθύνουμε στην εξ Αμερικής ομογενή του χωριού μας, την κα Ειρήνη Γορανίτη, που συνέβαλε στην διοργάνωση, με ένα γενναίο χρηματικό ποσό!
Κλείνοντας, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους δεκάδες δρομείς που και φέτος παρευρέθηκαν στον αγώνα του χωριού μας, δίνοντας έναν ιδιαίτερο ρυθμό, ενώ ένα μεγάλο ευχαριστώ αξίζει στον ΑΠΣ Απόλλων Δυτ.Αττικής που παρευρέθηκε στα ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ με 2 πούλμαν και στον ΣΔΥ Μεσσηνίας που γέμισε ένα ολόκληρο πούλμαν με δρομείς, προκειμένου να τρέξουν στον αγώνα μας.
Τέλος θα θέλαμε να σας ζητήσουμε συγνώμη για τις μικρές ελλείψεις που είχαμε σε κάποια αναμνηστικά αθλητών, ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ κος ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ. Οι εν λόγω ελλείψεις, αφορούν τον ίδιο και μόνο.
ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΕΥΘΥΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΙΕΡΩΣΕΙ ΩΣ ΘΕΣΜΟ, ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΣΤΑ 5α ΕΠΕΤΕΙΑΚΑ ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ που θα πραγματοποιηθούν στις 30 Ιουλίου 2016, με την ονομασία:
ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2016 – 5 χρόνια στην σκιά του Ταϋγέτου

Η ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Τα αποτελέσματα των 18,5 χλμ.

Name YOB Club 18km finish
ΤΑΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΑ 1975 1:11:10
ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:05
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 1990 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:14:07
ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1973 ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:15:53
ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ 1972 ΣΔΥΠ 1:18:31
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΞΙΑΣ 1973 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 1:20:17
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΣΚΑΣ 1975 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:20:29
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 1969 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:23:03
ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 1966 Ε.Ο.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:23:16
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:52
ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:24:38
ΝΙΚΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1954 Ο. ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ 1:26:13
ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:37
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ 1990 – 1:26:52
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 1974 ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:27:30
ΤΑΣΟΣ ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1980 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:27:57
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 1:27:58
ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 1981 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:28:37
ΒΙΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 1963 ΣΔΥΜ 1:29:55
ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 1998 1:30:06
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΑΣ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:30:10
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ 1964 ΒΑΤΙΚΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:30:50
ΕΝΤΜΟΝΤ ΤΣΑΚΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:55
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 1971 ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1:31:06
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΖΕΛΟΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1:31:10
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ 1988 ΣΔΥΜ 1:31:23
ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:31:25
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΤΣΕΑΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:32:12
ΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΚΟΣ 1964 1:32:17
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ “Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ” 1:32:31
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1966 ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:32:48
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1961 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:32:52
ΜΑΤΑ ΚΛΗΣΑΡΗ 1970 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:32:54
ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ 1969 ΣΔΥΠ 1:33:23
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 SNAILS RUNNING TEAM 1:33:31
ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΑ 1978 BALIOTIS NATURE TRAIL & ΣΔΥΘ 1:34:10
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1982 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:34:40
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ 1994 1:35:28
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ 1990 GRALLY RUNNING TEAM 1:35:47
ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ 1975 1:36:23
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ 1986 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 1:36:44
ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:36:45
ΑΝΤΟΝ ΣΚΡΙΠΝΙΑΚ 1989 RUNNER STORE TRAIL TEAM 1:37:54
ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 1:38:03
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:38:24
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:39:02
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS 1:39:07
ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:39
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 1974 MUSTUKULURU R.TEAM 1:40:10
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ 1976 1:40:32
ΗΛΙΑΣ ΠΛΑΪΝΟΣ 1980 1:40:38
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ 1981 ΣΔΥΜ 1:41:06
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:41:06
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ 1976 1:41:07
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΙΝΑΣ 1989 1:41:08
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 ΣΔΥΜ 1:41:31
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΓΚΑΛΟΥ 1987 1:41:48
ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑ 1979 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ “Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ” 1:42:00
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΑΣΣΗΣ 1964 1:42:22
ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 1996 1:42:37
ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 1983 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:02
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 ΣΔΥΜ 1:43:03
ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:43:28
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 1974 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:43:37
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΟΥΠΑΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:41
ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ 1979 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ` 1:43:42
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ 1955 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:54
ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:43:58
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΛΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:58
ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΘΩΜΑΚΟΣ 1991 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 1:44:03
WENDY COPAGE 1962 1:44:20
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:44:40
ΚΩΣΤΗΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1979 ADIDAS RUNNING TEAM 1:44:44
ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 1:45:02
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1962 ΣΔΥΜ 1:45:08
ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:45:14
ΝΙΚΟΣ ΝΤΟΒΑΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:45:22
ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:45:26
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ 1956 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:45:29
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ 1996 1:45:48
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ 1979 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:45:56
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 1961 ΣΔΥΜ 1:46:17
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΤΣΑΛΙΑΣ 1973 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1:46:34
ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:46:49
ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:47:10
ΙΟΥΛΙΟΣ ΠΟΠΑΣ 1974 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:47:10
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΚΑΣ-ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ 1981 ΣΑΦΑΝΣ 1:47:32
ΠΑΝΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1986 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:47:35
ΚΩΣΤΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:47:52
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΗΡΑΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:47:54
SCHOENFELDER FALK 1957 1:48:50
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 2000 1:48:52
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ 1973 1:49:13
ΘΕΜΟΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:14
ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ 1984 Α.Π.Σ “ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ” 1:49:22
ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1957 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:49:40
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΞIΦΑΡΑ 1977 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:46
ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1963 ΣΔΥΜ 1:50:04
ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1974 Α.Π.Σ “ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ” 1:50:12
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1969 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:50:24
ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΣΗΣ 1966 ADIDAS RUNNING TEAM 1:50:31
ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:50:54
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ 1963 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:51:24
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΝΙΑΡΧΑΚΟΣ 1978 1:52:13
ΤΣΙΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 1960 ΣΔΥΜ 1:52:28
ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΕ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:52:29
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1952 ΣΔΥΜ 1:52:31
ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:52:31
ΘΥΜΙΟΣ ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:52:32
ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ 1968 ΠΑΝΚΛΑΔΕΑΤΙΚΟΣ 1:52:42
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1967 ΣΔΥΜ 1:53:05
ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 ΣΔΥΜ 1:53:05
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1955 ΣΔΥΜ 1:53:05
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 1975 1:53:22
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΙΦΤΑΚΗΣ 1972 ΑΠΟΕΛ ΜΟΛΑΩΝ 1:53:37
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΘΥΜΟΣ 1981 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 1:53:41
KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΚΚΑΡΗΣ 1995 1:53:44
ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:54:17
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ 1978 1:54:19
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΡΕΤΣΟΣ 1972 1:54:47
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1960 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:55:31
ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:55:31
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1997 1:55:49
ΝΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ 1997 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:06
ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1965 ΣΔΥΜ 1:56:24
ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1966 Α.Π.Σ “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:27
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1951 ΣΔΥΑ 1:56:28
ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1990 1:57:14
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΟΛΙΑΣ 1985 – 1:57:17
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:17
ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:27
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1961 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 1:57:34
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΚΟΥΜΕΛΟΣ 1979 1:58:01
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ 1979 1:58:05
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ 1954 ΒΑΤΙΚΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:58:19
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 – 1:58:36
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:58:53
ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:59:06
ΒΕΒΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 ΣΔΥΜ 1:59:08
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1965 ΣΔΥΜ 1:59:40
ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΣΔΥΜ 1:59:40
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1964 ΣΔΥΜ 1:59:40
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:06
ΕΥΘΥΜΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1977 ΕΥΚΛΗΣ ΣΠΑΤΩΝ 2:00:10
ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1976 2:01:04
ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:01:04
ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1949 ΑΠΟΛΛΩΝ 2:01:45
ΤΑΣΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ 1955 2:01:48
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:01:58
ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΔΗΜΑ 1971 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:02:20
ΑΛΕΚΟΣ ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ 1943 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:02:44
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΣΔΥΜ 2:03:35
ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:04:04
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:05
ΑΒΡΑΑΜ ΓΑΝΕΛΟΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ 2:04:58
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΛΑΣ 1968 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:05:48
ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:05:48
ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:35
ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΄΄ΟΡΣΙΠΠΟΣ΄΄ 2:06:49
ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:06:59
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:07:56
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1965 2:08:28
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ 1980 2:08:41
ΒΕΛΕΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1953 ΣΔΥΜ 2:09:22
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΡΑΚΟΣ 1998 2:09:32
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ 1997 2:09:32
ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 1991 2:10:23
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1964 ΣΔΥΜ 2:10:49
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:53
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΑΡΙ 1998 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 2:11:08
BAΡΒΑΡΑ ΚΑΤΣΟΥ-ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 1956 ΣΔΥΜ 2:11:36
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:12:45
ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΕΛΙΝΤΗΣ 1976 2:13:12
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1991 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:07
ΑΝΤΡΙΑΝΟ ΠΙΡΙΟΥ 1991 2:14:07
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΤΖΑΣ 1995 2:14:11
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ 1988 2:14:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΑΜΟΣ 1981 – – – – 2:14:36
ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥΡΟΥΣΙΑΣ 1989 ΑΠΟΛΛΩΝ 2:15:31
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΟΥΡΕΖΗΣ 1957 2:15:49
ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1964 ΑΠΟΛΛΩΝ 2:16:05
ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΣΔΥΜ 2:16:05
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:16:07
ΜΑΝΟΣ ΚΛΙΤΣΟΣ 1976 ΣΑΠΠΑΖ 2:17:25
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 2:17:41
ΝΙΚΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΚΡΟΚΕΩΝ 2:19:20
ΦΑΝΗΣ ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ 1945 ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 2:21:53
ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ 1963 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:21:54
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ 1978 2:22:03
ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΖΙΜΑΣ 1984 INTERSPORT RUNNING TEAM 2:22:04
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1958 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:25:13
ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 1997 2:26:37
ΝΙΚΟΣ ΧΙΩΤΗΣ 1998 2:26:37
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:27:18
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΚΗΣ 1962 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:27:19
ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1959 ΣΔΥΜ 2:27:44
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1957 ΣΔΥΜ 2:27:44
ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:28:53
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΚΑΚΤΣΕ 1956 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:29:47
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 2:30:43
ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:31:31
ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΟΒΑΣΙΛΗ 1987 2:34:55
ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 1977 SNAILS RUNNING TEAM 2:38:58
ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 1994 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 2:39:32
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΨΑΡΡΟΣ 1955 2:56:03
ΦΑΝΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1947 ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 2:56:04

 

Και του αγώνα των 5χλμ.:

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1992 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0:17:58
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 1993 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:18:11
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1999 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 0:18:35
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΗΡΑΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:18:36
ΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1977 0:19:19
ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:19:58
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 0:20:09
ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΟΥΠΑΣ – ΣΔΥΠ 0:20:16
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1977 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:20:58
ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΩΜΕΩΝ 0:21:28
ΣΑΚΗΣ ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ 1972 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:21:42
ΟΛΓΑ ΜΑΓΓΟΓΙΑ 1988 ΜΑΚΑΝΤΟΥ 0:21:49
ΝΙΝΑ ΜΑΡΚΟΥ 1985 0:22:05
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ 1961 ΜΑΚΑΝΤΟΥ 0:22:06
ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 1991 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 0:22:35
ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ 1978 0:22:39
ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:23:13
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ 2001 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 0:23:13
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ – ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:23:25
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ 1993 ΣΔΥΜ 0:23:47
ΜΠΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 1981 ΣΔΥΜ 0:24:01
ΗΛΙΑΣ ΔΡΥΜΩΝΗΣ 1970 ΣΔΥΜ 0:24:43
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΟΥ – ΚΡΟΚΕΩΝ 0:25:21
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΠΑΣ 1964 ΣΔΥΜ 0:25:26
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥΛΙΜΕΝΑΚΟΣ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:16
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΛΩΡΟΥ 1988 ΣΔΥΜ 0:26:19
ΚΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ 1954 ΣΔΥΜ 0:26:32
ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΤΗΡΗ 1984 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 0:26:41
ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:26:45
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ – 0:26:48
ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ 2000 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 0:26:51
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 2000 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:26:59
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΞΑΣΤΕΡΟΥΛΗ 1997 Α Π.Σ “ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ” 0:27:19
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΛΑΧΟΛΙΑΣ 1991 0:27:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ 1977 0:27:57
ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗ 2003 ΣΔΥΜ 0:28:11
ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1988 0:28:31
ΝΙΚΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 Σ Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:28:50
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 0:29:08
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΣΗΣ 1933 ΣΔΥΜ 0:29:09
ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗΣ 2001 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 0:29:32
ΦΑΝΗΣ ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΗΣ – 0:29:43
ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1969 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:29:53
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ – 0:30:07
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΩΡΟΣ – 0:30:27
ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΕΤΟΥ – ΚΡΟΚΕΩΝ 0:31:09
ΕΛΕΝΗ ΑΥΔΟΥΣΗ 1986 0:31:17
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ – ΚΡΟΚΕΩΝ 0:32:07
ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΙΑΦΗ – 0:32:07
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΤΡΑΚΟΥ 1983 0:32:14
ΕΛΕΝΗ ΓΟΡΑΝΙΤΗ – ΚΡΟΚΕΩΝ 0:32:43
ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – 0:32:54
ΑΤΣΑΒΕ ΙΣΜΗΝΗ 2001 0:33:11
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 0:33:15
ΓΙΟΥΛΑ ΦΥΤΙΛΗ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:18
ΝΙΚΟΣ ΡΟΜΠΟΤΙΑΣ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:18
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ – ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0:33:35
ΣΟΦΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ ΚΡΟΚΕΩΝ 0:33:38
ΜΑΡΙΑ ΦΑΝΑΡΑ 1971 ΣΔΥΜ 0:34:25
ΚΩΣΤΑΣ ΦΙΦΛΗΣ 1989 Α.Π.Σ “ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ” 0:34:56
ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΛΑΚΗ 1989 0:35:13
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ 2001 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 0:36:07
ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 1956 ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:36:13
ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ 1997 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 0:36:13
ΔΑΝΑΗ ΚΥΛΑΚΟΥ 1999 Α.Π.Σ “ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ” 0:36:29
ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1976 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ-ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 0:36:50
ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΝΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:37:04
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΦΗΣ – 0:37:10
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΟΥΛΑΚΗ 1991 0:37:22
ΓΩΓΩ ΚΟΤΣΩΝΗ 1997 Α.Π.Σ “ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ” 0:37:29
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΝΟΓΙΟΥ – ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:37:48
ΕΥΑΝΘΙΑ/EVANTHIA ΚΩΤΣΗ/KOTSI 1991 0:37:55
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ – 0:38:02
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΟΣ 1989 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 0:38:07
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΡΦΥΡΗ – ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:38:08
ΑΜΑΛΙΑ ΚΟΥΛΟΥΡΗ – ΚΡΟΚΕΩΝ 0:38:17
ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΓΡΙΟΔΗΜΑΣ 1987 0:38:40
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1967 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:50
ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΥ 1978 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:39:09
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΥΛΑΚΗ 1988 0:40:03
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΙΛΑΚΟΣ – 0:40:15
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΠΑ – 0:40:15
ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:41:50
ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΑΚΙΡΗ 1952 ΣΔΥΑ 0:41:51
ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ 2001 0:42:15
ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ – 0:42:58
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΕΗ 1964 0:43:32
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ 1944 ΑΠΟΛΛΩΝ 0:43:43
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΕΚΙΟΥ – 0:44:20
ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΘΕΟΦΥΛΟΠΟΥΛΟ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:49
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗ – 0:45:02
ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΗΤΡΗ 1999 0:46:09
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ 1972 ΦΩΚΑΣ 0:47:36
ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:47:44
ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΣΑΛΑΠΑΤΑΡΑ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:45
ΤΖΟΑΝΝΑ ΠΑΠΠΑ – 0:49:34
ΛΕΝΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ – 0:49:37
ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ – 0:50:24
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 0:53:57
ΗΛΙΑΣ ΤΣΕΡΩΤΟΣ 1969 ΣΑΦΑΝΣ 0:54:04
ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ – 0:55:05

 

Και τα μικρά παιδάκια που συμμετείχαν στον αγώνα 1χλμ.-ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΡΟΚΕΩΝ:

A/A ONOMATEΠΩΝΥΜΟ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ
3 ΝΙΚΗ ΣΤΡΥΛΑΚΟΥ
4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ
5 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ
6 ΑΝΝΑ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΥ
7 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ
8 ΜΕΡΟΠΗ ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
9 ΤΑΣΟΣ ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ
10 ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ
11 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΟΡΑΝΙΤΗ
12 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ
13 ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΧΙΩΤΗ
14 ΣΕΒΙΝΑ ΤΣΕΡΩΤΑ
15 ΑΡΤΕΜΗ ΖΟΥΖΟΥΛΑ
16 ΜΑΡΙΑ ΒΕΒΕ
17 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΕΒΕ
18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΟΝΗΣ
19 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΜΟΣ
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ
21 ΣΕΡΓΙΑΝΗ ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗ
22 ΜΑΞΙΜΟΣ ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
23 ΗΛΙΑΣ ΤΣΕΡΩΤΑΣ
24 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ
25 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ
26 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΡΙΤΗΣ
27 ΕΛΕΝΑ ΜΥΡΙΤΗ
28 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΟΛΗΣ
29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ
30 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ
31 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΔΑΣΗΣ
32 ΕΛΕΝΗ ΒΑΔΑΣΗ
33 ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ
34 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΠΟΥΡΕΛΑΚΟΥ
35 ΝΙΚΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ

 

ΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ

ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ
2 ΣΤΕΛΛΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΥΛΑΚΟΣ
4 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΤΗΣ
5 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ
6 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΛΕΓΟΣ
7 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ
8 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΥ
9 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΣ
10 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
11 ΜΕΤΑΞΙΑ ΜΕΡΙΑΝΟΥ
12 ΛΕΜΟΝΙΑ ΖΑΧΑΡΑΚΗ
13 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ
14 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ
15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ
16 ΙΣΜΗΝΗ ΑΤΣΑΒΕ
17 ΜΥΡΤΩ ΑΤΣΑΒΕ
18 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΠΑΝΟΥ
19 ΚΩΝ/ΝΑ ΣΠΑΝΟΥ
20 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ
21 ΠΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
22 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ
23 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΑΖΑΡΗ
24 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ
25 ΜΑΤΙΝΑ ΓΟΡΑΝΙΤΗ
26 ΑΛΕΞΙΑ ΚΟΣΜΑ
27 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
28 ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ
29 ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
30 ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΜΑΝΔΑΛΑ

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για περισσότερες φωτογραφίες