Ευρωμπάσκετ: Tο τηλεοπτικό πρόγραμμα της διοργάνωσης

0
60

 

ΟΙ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤ1

Σάββατο 05.09

19.00 Σκόπια-Ελλάδα

22.00 Κροατία- Σλοβενία

 

Κυριακή 06.09

18.30 Λετονία-Λιθουανία

22.00 Κροατία-Ελλάδα

 

Δευτέρα 07.09

16.00 Φινλανδία-Ρωσία

21.30 Ουκρανία- Εσθονία

 

Τρίτη 08.09

19.00 Γεωργία-Ελλάδα

22.00 Ισπανία-Ιταλία

 

Τετάρτη 09.09

16.00 Ελλάδα-Σλοβενία

21.30 Εσθονία-Λιθουανία

 

Πέμπτη 10.09

16.00 Σλοβενία-Σκόπια

22.00 Ελλάδα Ολλανδία

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΕΩΣ ΤΙΣ 10/9 ΣΤΟΝ OTE TV

Σάββατο 05.09

Γεωργία-Ολλανδία, Γ Όμιλος, 16.00, LIVE, OTE SPORT 4HD

Ισπανία-Σερβία, Β Όμιλος, 19.00, LIVE, OTE SPORT 6HD

ΠΓΔΜ-Ελλάδα, Γ Όμιλος, 19.00, LIVE, OTE SPORT 4HD

Γαλλία-Φινλανδία, Α Όμιλος, 22.00, LIVE, OTE SPORT 5HD

Ιταλία-Τουρκία, Β Όμιλος, 22.00, LIVE, OTE SPORT 8HD

Κροατία-Σλοβενία, Γ Όμιλος, 22.00, LIVE, OTE SPORT 6HD

 

Κυριακή 06.09

Εσθονία-Βέλγιο, Γ Όμιλος, 15.30, LIVE, OTE SPORT 6HD

Σερβία-Γερμανία, Β Όμιλος, 16.00, LIVE, OTE SPORT 4HD

Λετονία-Λιθουανία, Δ Όμιλος, 18.30, LIVE, OTE SPORT 6HD

Σλοβενία-Γεωργία, Γ Όμιλος, 19.00, LIVE, OTE SPORT 4HD

Βοσνία Ερζεγοβίνη-Γαλλία, Α Όμιλος, 22.00, LIVE, OTE SPORT 8HD

Τουρκία-Ισπανία, Β Όμιλος, 22.00, LIVE, OTE SPORT 5HD

Ελλάδα-Κροατία, Γ Όμιλος, 22.00, LIVE, OTE SPORT 4HD

 

Δευτέρα 07.09

Λιθουανία-Βέλγιο, Δ Όμιλος, 15.30, LIVE, OTE SPORT 4HD

Φινλανδία-Ρωσία, Α Όμιλος, 16.00, LIVE, OTE SPORT 6HD

Ισραήλ-Βοσνία Ερζεγοβίνη, Α Όμιλος, 18.30, LIVE, OTE SPORT 4HD

Ουκρανία-Εσθονία, Δ Όμιλος, 18.30, LIVE, OTE SPORT 8HD

Γαλλία-Πολωνία, Α Όμιλος, 22.00, LIVE, OTE SPORT 6HD

 

Τρίτη 08.09

Σερβία-Ισλανδία, Β Όμιλος, 15.30, LIVE, OTE SPORT 6HD

Σλοβενία-Ολλανδία, Γ Όμιλος, 16.00, LIVE, OTE SPORT 4HD

Γερμανία-Τουρκία, Β Όμιλος, 18.45, LIVE, OTE SPORT 6HD

Γεωργία-Ελλάδα, Γ Όμιλος, 19.00, LIVE, OTE SPORT 4HD

Ισπανία-Ιταλία, Β Όμιλος, 22.00, LIVE, OTE SPORT 6HD

Κροατία-ΠΓΔΜ, Γ Όμιλος, 22.00, LIVE, OTE SPORT 8HD

 

Τετάρτη 09.09

Τουρκία-Σερβία, Β Όμιλος, 15.30, LIVE, OTE SPORT 6HD

Βοσνία Ερζεγοβίνη-Φινλανδία, Α Όμιλος, 16.00, LIVE, OTE SPORT 5HD

Ελλάδα-Σλοβενία, Γ Όμιλος, 16.00, LIVE, OTE SPORT 4HD

Ιταλία-Γερμανία, Β Όμιλος, 18.45, LIVE, OTE SPORT 4HD

πΓΔΜ-Γεωργία, Γ Όμιλος, 19.00, LIVE, OTE SPORT 6HD

Ρωσία-Γαλλία, Α Όμιλος, 22.00, LIVE, OTE SPORT 6HD

Ολλανδία-Κροατία, Γ Όμιλος, 22.00, LIVE, OTE SPORT 5HD

 

Πέμπτη 10.09

Σερβία-Ιταλία, Β Όμιλος, 15.30, LIVE, OTE SPORT 5HD

Ουκρανία-Βέλγιο, Δ Όμιλος, 15.30, LIVE, OTE SPORT 6HD

Σλοβενία-πΓΔΜ, Γ Όμιλος, 16.00, LIVE, OTE SPORT 4HD

Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ρωσία, Α Όμιλος, 18.30, LIVE, OTE SPORT 6HD

Γερμανία-Ισπανία, Β Όμιλος, 18.45, LIVE, OTE SPORT 5HD

Γεωργία-Κροατία, Γ Όμιλος, 19.00, LIVE, OTE SPORT 4HD

Ελλάδα-Ολλανδία, Γ Όμιλος, 22.00, LIVE, OTE SPORT 4HD