Φουτμπολ Λιγκ: Όλες οι αγωνιστικές της περιόδου 2015-16

0
78

Όλες οι αγωνιστικές της Φουτμπολ Λιγκ:

1η αγωνιστική (27 Σεπτεμβρίου)

Πανελευσινιακός-Παναχαϊκή
ΑΕΛ-Λαμία
Κέρκυρα-Καλλιθέα
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός
Αν. Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας
Εργοτέλης-ΑΟ Χανιά
ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός
Απόλλων Σμύρνης-Ζάκυνθος
Πανσερραϊκός-Ολμπιακός Βόλου

2η αγωνιστική (4 Οκτωβριου)
ΑΕΛ- Πανελευσινιακός
Παναχαϊκή- Κέρκυρα
Λαμία- Παναιγιάλειος
Καλλιθέα- Αν. Καρδίτσας
Αχαρναϊκός- Εργοτέλης
Αγροτικός Αστέρας -ΑΟ Τρίκαλα
ΑΟ Χανιά -Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός- Πανσερραϊκός
Ζάκυνθος -Ολμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική (11 Οκτωβρίου)
Πανελευσινιακός- Κέρκυρα
Παναιγιάλειος- ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας- Παναχαϊκή
Εργοτέλης- Λαμία
ΑΟ Τρίκαλα- Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης- Αχαρναϊκός
Πανσερραϊκός -Αγροτικός Αστέρας
Ολμπιακός Βόλου- ΑΟ Χανιά
Ζάκυνθος- Κισσαμικός

4η αγωνιστική (18 Οκτωβρίου)
Παναιγιάλειος- Πανελευσινιακός
Κέρκυρα -Αν. Καρδίτσας
ΑΕΛ -Εργοτέλης
Παναχαϊκή -ΑΟ Τρίκαλα
Λαμία- Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα -Πανσερραϊκός
Αχαρναϊκός- Ολμπιακός Βόλου
Αγροτικός Αστέρας- Ζάκυνθος
ΑΟ Χανιά -Κισσαμικός

5η αγωνιστική (25 Οκτωβρίου)
Πανελευσινιακός- Αν. Καρδίτσας
Εργοτέλης -Παναιγιάλειος
ΑΟ Τρίκαλα -Κέρκυρα
Απόλλων Σμύρνης- ΑΕΛ
Πανσερραϊκός- Παναχαϊκή
Ολμπιακός Βόλου- Λαμία
Ζάκυνθος -Καλλιθέα
Κισσαμικός -Αχαρναϊκός
ΑΟ Χανιά- Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική (1 Νοεμβρίου)
Εργοτέλης -Πανελευσινιακός
Αν. Καρδίτσας- ΑΟ Τρίκαλα
Παναιγιάλειος- Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα -Πανσερραϊκός
ΑΕΛ- Ολμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή- Ζάκυνθος
Λαμία -Κισσαμικός
Καλλιθέα- ΑΟ Χανιά
Αχαρναϊκός -Αγροτικός Αστέρας

7η αγωνιστική (8 Νοεμβρίου)
Πανελευσινιακός- ΑΟ Τρίκαλα
Απόλλων Σμύρνης -Εργοτέλης
Πανσερραϊκός- Αν. Καρδίτσας
Ολμπιακός Βόλου- Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος- Κέρκυρα
Κισσαμικός- ΑΕΛ
ΑΟ Χανιά- Παναχαϊκή
Αγροτικός Αστέρας -Λαμία
Αχαρναϊκός -Καλλιθέα

8η αγωνιστική (15 Νοεμβρίου)
Απόλλων Σμύρνης -Πανελευσινιακός
ΑΟ Τρίκαλα- Πανσερραϊκός
Εργοτέλης- Ολμπιακός Βόλου
Αν. Καρδίτσας -Ζάκυνθος
Παναιγιάλειος- Κισσαμικός
Κέρκυρα -ΑΟ Χανιά
ΑΕΛ -Αγροτικός Αστέρας
Παναχαϊκή -Αχαρναϊκός
Λαμία -Καλλιθέα

9η αγωνιστική (22 Νοεμβρίου)
Πανελευσινιακός -Πανσερραϊκός
Ολμπιακός Βόλου -Απόλλων Σμύρνης
Ζάκυνθος- ΑΟ Τρίκαλα
Κισσαμικός -Εργοτέλης
ΑΟ Χανιά -Αν. Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας -Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός- Κέρκυρα
Καλλιθέα -ΑΕΛ
Λαμία -Παναχαϊκή

10η αγωνιστική (29 Νοεμβρίου)
Ολμπιακός Βόλου- Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός- Ζάκυνθος
Απόλλων Σμύρνης- Κισσαμικός
ΑΟ Τρίκαλα- ΑΟ Χανιά
Εργοτέλης- Αγροτικός Αστέρας
Αν. Καρδίτσας- Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος- Καλλιθέα
Κέρκυρα- Λαμία
Παναχαϊκή- ΑΕΛ

11η αγωνιστική
Πανελευσινιακός- Ζάκυνθος
Κισσαμικός- Ολμπιακός Βόλου
ΑΟ Χανιά -Πανσερραϊκός
Αγροτικός Αστέρας- Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός -ΑΟ Τρίκαλα
Καλλιθέα- Εργοτέλης
Λαμία -Αν. Καρδίτσας
Παναχαϊκή -Παναιγιάλειος
ΑΕΛ- Κέρκυρα

12η αγωνιστική
Κισσαμικός -Πανελευσινιακός
Ζάκυνθος- ΑΟ Χανιά
Ολμπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας
Πανσερραϊκός- Αχαρναϊκός
Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα- Λαμία
Εργοτέλης -Παναχαϊκή
Αν. Καρδίτσας- ΑΕΛ
Κέρκυρα -Παναιγιάλειος

13η αγωνιστική
Πανελευσινιακός -ΑΟ Χανιά
Αγροτικός Αστέρας -Κισσαμικός
Αχαρναϊκός -Ζάκυνθος
Καλλιθέα -Ολμπιακός Βόλου
Λαμία -Πανσερραϊκός
Παναχαϊκή -Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ-ΑΟ Τρίκαλα
Κέρκυρα -Εργοτέλης
Παναιγιάλειος -Αν. Καρδίτσας

14η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας -Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά- Αχαρναϊκός
Κισσαμικός -Καλλιθέα
Ζάκυνθος- Λαμία
Ολμπιακός Βόλου -Παναχαϊκή
Πανσερραϊκός- ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης -Κέρκυρα
ΑΟ Τρίκαλα- Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας -Εργοτέλης

15η αγωνιστική
Πανελευσινιακός- Αχαρναϊκός
Καλλιθέα -Αγροτικός Αστέρας
Λαμία -ΑΟ Χανιά
Παναχαϊκή -Κισσαμικός
ΑΕΛ- Ζάκυνθος
Κέρκυρα -Ολμπιακός Βόλου
Παναιγιάλειος -Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας- Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης- ΑΟ Τρίκαλα

16η αγωνιστική
Καλλιθέα -Πανελευσινιακός
Αχαρναϊκός -Λαμία
Αγροτικός Αστέρας- Παναχαϊκή
ΑΟ Χανιά -ΑΕΛ
Κισσαμικός -Κέρκυρα
Ζάκυνθος -Παναιγιάλειος
Ολμπιακός Βόλου- Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός -Εργοτέλης
ΑΟ Τρίκαλα -Απόλλων Σμύρνης

17η αγωνιστική
Πανελευσινιακός- Λαμία
Παναχαϊκή- Καλλιθέα
ΑΕΛ -Αχαρναϊκός
Κέρκυρα- Αγροτικός Αστέρας
Παναιγιάλειος -ΑΟ Χανιά
Αν. Καρδίτσας- Κισσαμικός
Εργοτέλης -Ζάκυνθος
ΑΟ Τρίκαλα -Ολμπιακός Βόλου
Απόλλων Σμύρνης- Πανσερραϊκός

18η αγωνιστική
Παναχαϊκή- Πανελευσινιακός
Λαμία-ΑΕΛ
Καλλιθέα -Κέρκυρα
Αχαρναϊκός -Παναιγιάλειος
Αγροτικός Αστέρας -Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Χανιά- Εργοτέλης
Κισσαμικός- ΑΟ Τρίκαλα
Ζάκυνθος -Απόλλων Σμύρνης
Ολμπιακός Βόλου -Πανσερραϊκός

19η αγωνιστική
Πανελευσινιακός- ΑΕΛ
Κέρκυρα- Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος- Λαμία
Αν. Καρδίτσας- Καλλιθέα
Εργοτέλης- Αχαρναϊκός
ΑΟ Τρίκαλα -Αγροτικός Αστέρας
Απόλλων Σμύρνης- ΑΟ Χανιά
Πανσερραϊκός- Κισσαμικός
Ολμπιακός Βόλου- Ζάκυνθος

20η αγωνιστική
Κέρκυρα- Πανελευσινιακός
ΑΕΛ- Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή- Αν. Καρδίτσας
Λαμία -Εργοτέλης
Καλλιθέα -ΑΟ Τρίκαλα
Αχαρναϊκός -Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας -Πανσερραϊκός
ΑΟ Χανιά -Ολμπιακός Βόλου
Κισσαμικός- Ζάκυνθος

21η αγωνιστική
Πανελευσινιακός- Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας- Κέρκυρα
Εργοτέλης -ΑΕΛ
ΑΟ Τρίκαλα -Παναχαϊκή
Απόλλων Σμύρνης -Λαμία
Πανσερραϊκός- Καλλιθέα
Ολμπιακός Βόλου- Αχαρναϊκός
Ζάκυνθος- Αγροτικός Αστέρας
Κισσαμικός- ΑΟ Χανιά

22η αγωνιστική
Αν. Καρδίτσας- Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος- Εργοτέλης
Κέρκυρα -ΑΟ Τρίκαλα
ΑΕΛ- Απόλλων Σμύρνης
Παναχαϊκή- Πανσερραϊκός
Λαμία -Ολμπιακός Βόλου
Καλλιθέα -Ζάκυνθος
Αχαρναϊκός -Κισσαμικός
Αγροτικός Αστέρας- ΑΟ Χανιά

23η αγωνιστική
Πανελευσινιακός- Εργοτέλης
ΑΟ Τρίκαλα -Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Σμύρνης- Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός- Κέρκυρα
Ολμπιακός Βόλου- ΑΕΛ
Ζάκυνθος- Παναχαϊκή
Κισσαμικός -Λαμία
ΑΟ Χανιά- Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας- Αχαρναϊκός

24η αγωνιστική
ΑΟ Τρίκαλα- Πανελευσινιακός
Εργοτέλης- Απόλλων Σμύρνης
Αν. Καρδίτσας- Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος- Ολμπιακός Βόλου
Κέρκυρα- Ζάκυνθος
ΑΕΛ- Κισσαμικός
Παναχαϊκή- ΑΟ Χανιά
Λαμία -Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα- Αχαρναϊκός

25η αγωνιστική
Πανελευσινιακός -Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός- ΑΟ Τρίκαλα
Ολμπιακός Βόλου- Εργοτέλης
Ζάκυνθος- Αν. Καρδίτσας
Κισσαμικός- Παναιγιάλειος
ΑΟ Χανιά- Κέρκυρα
Αγροτικός Αστέρας -ΑΕΛ
Αχαρναϊκός- Παναχαϊκή
Καλλιθέα- Λαμία

26η αγωνιστική
Πανσερραϊκός- Πανελευσινιακός
Απόλλων Σμύρνης- Ολμπιακός Βόλου
ΑΟ Τρίκαλα- Ζάκυνθος
Εργοτέλης- Κισσαμικός
Αν. Καρδίτσας -ΑΟ Χανιά
Παναιγιάλειος -Αγροτικός Αστέρας
Κέρκυρα- Αχαρναϊκός
ΑΕΛ- Καλλιθέα
Παναχαϊκή- Λαμία

27η αγωνιστική
Πανελευσινιακός- Ολμπιακός Βόλου
Ζάκυνθος -Πανσερραϊκός
Κισσαμικός- Απόλλων Σμύρνης
ΑΟ Χανιά -ΑΟ Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας- Εργοτέλης
Αχαρναϊκός -Αν. Καρδίτσας
Καλλιθέα -Παναιγιάλειος
Λαμία -Κέρκυρα
ΑΕΛ- Παναχαϊκή

28η αγωνιστική
Ζάκυνθος -Πανελευσινιακός
Ολμπιακός Βόλου- Κισσαμικός
Πανσερραϊκός- ΑΟ Χανιά
Απόλλων Σμύρνης- Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Τρίκαλα -Αχαρναϊκός
Εργοτέλης- Καλλιθέα
Αν. Καρδίτσας -Λαμία
Παναιγιάλειος- Παναχαϊκή
Κέρκυρα-ΑΕΛ

29η αγωνιστική
Πανελευσινιακός Κισσαμικός
ΑΟ Χανιά Ζάκυνθος
Αγροτικός Αστέρας Ολμπιακός Βόλου
Αχαρναϊκός Πανσερραϊκός
Καλλιθέα Απόλλων Σμύρνης
Λαμία ΑΟ Τρίκαλα
Παναχαϊκή Εργοτέλης
ΑΕΛ Αν. Καρδίτσας
Παναιγιάλειος Κέρκυρα

30η αγωνιστική
ΑΟ Χανιά Πανελευσινιακός
Κισσαμικός Αγροτικός Αστέρας
Ζάκυνθος Αχαρναϊκός
Ολμπιακός Βόλου Καλλιθέα
Πανσερραϊκός Λαμία
Απόλλων Σμύρνης Παναχαϊκή
ΑΟ Τρίκαλα ΑΕΛ
Εργοτέλης Κέρκυρα
Αν. Καρδίτσας Παναιγιάλειος

31η αγωνιστική
Πανελευσινιακός Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός ΑΟ Χανιά
Καλλιθέα Κισσαμικός
Λαμία Ζάκυνθος
Παναχαϊκή Ολμπιακός Βόλου
ΑΕΛ Πανσερραϊκός
Κέρκυρα Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος ΑΟ Τρίκαλα
Εργοτέλης Αν. Καρδίτσας

32η αγωνιστική
Αχαρναϊκός Πανελευσινιακός
Αγροτικός Αστέρας Καλλιθέα
ΑΟ Χανιά Λαμία
Κισσαμικός Παναχαϊκή
Ζάκυνθος ΑΕΛ
Ολμπιακός Βόλου Κέρκυρα
Πανσερραϊκός Παναιγιάλειος
Απόλλων Σμύρνης Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Τρίκαλα Εργοτέλης

33η αγωνιστική
Πανελευσινιακός Καλλιθέα
Λαμία Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή Αγροτικός Αστέρας
ΑΕΛ ΑΟ Χανιά
Κέρκυρα Κισσαμικός
Παναιγιάλειος Ζάκυνθος
Αν. Καρδίτσας Ολμπιακός Βόλου
Εργοτέλης Πανσερραϊκός
Απόλλων Σμύρνης ΑΟ Τρίκαλα

34η αγωνιστική
Λαμία Πανελευσινιακός
Καλλιθέα Παναχαϊκή
Αχαρναϊκός ΑΕΛ
Αγροτικός Αστέρας Κέρκυρα
ΑΟ Χανιά Παναιγιάλειος
Κισσαμικός Αν. Καρδίτσας
Ζάκυνθος Εργοτέλης
Ολμπιακός Βόλου ΑΟ Τρίκαλα
Πανσερραϊκός Απόλλων Σμύρνης