Ζωντανή ενημέρωση Α.Ε. Σπάρτη – Παναρκαδικός 1 – 1

panarkadikos_19aug

Xoρηγοί μετάδοσης – Stoiximan, Sportgallery

Δείτε τις αποδόσεις στα στοιχήματα των αγώνων Ευρωμπάσκετ της 2ης ημέρας και στον αγώνα της Εθνικής μας με την Κροατία ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ

Για να δείτε προσφορές σε ποδοσφαιρικά παπούτσια ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Για τα τελευταία νέα της Α.Ε. Σπάρτη πατήστε εδώ

aesparti Α.Ε. Σπάρτη  1 – 1 τελικό    Panarkadikos  Παναρκαδικός (0 – 1 ημίχ)

Δημοτικό Στάδιο Σπάρτης, έναρξη 18:00

Γκολ:  Κότσιρας το 0 – 1 στο 30′, Μπουτσικάρης το 1 – 1 στο 92′.

A’ ημίχρονο

Έναρξη αγώνα 18:01

12′ Μπιταξής πέφτει στα πόδια του επιθετικού και το πρώτο κόρνερ από δεξιά για Παναρκαδικό.

15′ Τσέλιος πιάνει τετ α τετ του Γαρυφαλλόπουλου, δεύτερο κόρνερ από δεξιά για τους φιλοξενούμενους

16′ Ραχίμ πολύ καλό σουτ διώχνει σε κόρνερ ο Ψυχογιός

21′ Ραχίμ από δεξιά βρίσκει τον Αναστάσακο ο οποίος δεν μπορεί να κάνει το 1 – 0

23′ Πολύ καλός ο Τσέλιος μπλοκάρει την μπάλα σε εκτέλεση φάουλ των φιλοξενουμένων

25′ Καλή εκτέλεση φάουλ από τον Τάντιτς από δεξιά

26′ Δημολιός κόβει επικίνδυνη αντεπίθεση του Παναρκαδικού

27′ Ραχίμ από δεξιά βγάζει στον Τάντιτς ο οποίος δεν προλαβαίνει τη μπάλα, κοντά στο 1 – 0 η Α.Ε. Σπάρτη

30′ Παναρκαδικός το 0 – 1 με τον  Κότσιρα ο οποίος έκανε πολύ καλή κίνηση, πέρασε 2-3 παίκτες της Α.Ε. Σπάρτη

39′ Τσέλιος και διώχνει σε κόρνερ από δεξιά

40′ Κατσίκης διώχνει σε δεύτερο συνεχόμενο κόρνερ από δεξιά, κεφαλιά πάνω από την εστία του Τσέλιου

45′ Κόρνερ από δεξιά με Τάντιτς, Κατσίκης την κεφαλιά πάνω από την εστία

B’ ημίχρονο

19:03 Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

46′ Πέντε αλλαγές για τους γηπεδούχους με Χαλίλι, Ηλιόπουλο, Λιονάκη, Κραβαρίτη, Αναστασόπουλο, βγήκαν οι Δημολιός, Μπιταξής, Τάντιτς και Ραχίμ.

47′ Κίτρινη ο Τέλλος

50′ Δύο αλλαγές για τον Παναρκαδικό

52′ Κίτρινη κάρτα ο Βελισσάρης και ο Κατσίκης

56′ Κίτρινη o Kαστριτσέας για Παναρκαδικό

63′ Οκτώ αλλαγές από τον Παναρκαδικό, Σπηλιωτόπουλος στην θέση του Γκαλίτσιου

64′ Kεφαλιά Αναστασάκου, κόρνερ για την Α.Ε. Σπάρτη από αριστερά

71′ Μπεγλετζής στη θέση του Αναστασάκου

72′ Χαλίλι καλή φάση, κοντά στο 1 – 1 οι γηπεδούχοι

72′ Πετρόπουλος στη θέση του Σιώπη

76′ Μέλλο από δεξιά κόρνερ για Παναρκαδικό

78′ Κόρνερ από δεξιά για ΑΕ Σπάρτη, δεύτερο από αριστερά με Καλογέρη

82′ Κόρνερ από αριστερά με Καλογέρη

83′ Aλλαγή ο Μπουτσικάρης στη θέση του Κατσίκη

84′ Κόρνερ από αριστερά με Καλογέρη, κεφαλιά ο Μπεγλετζής, μπλοκάρει ο Ψυχογιός

86′ Κόρνερ με Χαλίλι από αριστερά.

91′ Λιονάκης εκτελεί, διώχνει ο Ψυχογιός, ο Καλογέρης εκτελεί κόρνερ από αριστερά ο Μπουτσικάρης το 1 – 1 με σουτ έξω από την περιοχή.

Ο Απόστολος Παύλου και ο τεχνικός διευθυντής Δημήτρης Καρράς βρίσκονται στο γήπεδο.

Α.Ε. Σπάρτη (Αντωνίου): Τσέλιος, Σιώπης, Γκαλίτσιος, Τέλλος, Δημολιός, Μπιταξής, Κατσίκης, Καλογέρης, Τάντιτς, Ραχίμ, Αναστασάκος.

Kραβαρίτης, Ηλιόπουλος, Μπεγλετζής, Σπηλιωτόπουλος, Χαλίλι, Μπακιρτζίδης, Ραχίμ, Πετρόπουλος, Λιονάκης, Μπουτσικάρης, Αναστασόπουλος

Παναρκαδικός (Γ. Αντωνόπουλος-Θ. Παπαζαφειρόπουλος): Ψυχογιός, Γογωνάς, Μπούτας, Χατζόπουλος, Καστριτσέας, Βελλισάρης, Δήμου, Κότσιρας, Μηλιώτης, Καδάς, Γαρυφαλλόπουλος.

Αναπληρωματικοί: Χρήστου, Τσόφλιος, Πετρόπουλος, Mέλλος, Αρώνης, Αρδάμης, Πετρόπουλος, Σταθουλόπουλος, Μέλλος.

Θα σας ενημερώνουμε και για το ντέρμπι του Κυπέλλου της Μεσσηνίας, νοκ άουτ αγώνας για την Γ’ φάση.