B’ κατηγορία: Aγωνιστικό πρόγραμμα Α’ – Β’ ομίλου 2015-16

0
100

Ο Α’ όμιλος της Β’ κατηγορίας ξεκινά στις 10-11 Οκτωβρίου.

A’ όμιλος

1η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟ
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝ

 

2η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟ
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΑΦΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΑΜΥΚΛΩΝ

3η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣ
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΜΥΚΛΩΝ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

4η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟ

 

5η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟ
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΕΛΛΑΣΙΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

 

6η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟ
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΑΜΥΚΛΩΝ

 

7η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟ
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΑΜΥΚΛΩΝ

 

8η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΜΥΚΛΩΝ
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΑΜΥΚΛΩΝ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

9η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΑΜΥΚΛΩΝ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟ

 

Ο Β’ όμιλος της Β’ κατηγορίας ξεκινά στις 24-25 Οκτωβρίου.

B’ όμιλος

1η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΙΚΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΑΠΙΔΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ

 

 

2η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΑΣΩΠΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ

 

3η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΕΛΙΚΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

 

4η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΣΩΠΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑΠΙΔΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ

 

5η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΙΚΑΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΑΣΩΠΟΥ

 

6η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΑΠΙΔΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

 

7η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΑΣΩΠΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΠΙΔΙΑΣ

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε ποδοσφαιρικά νέα των τοπικών πρωταθλημάτων Λακωνίας