Τοπικά πρωταθλήματα: Βαθμολογία, πρόγραμμα και διαιτητές 2ης αγωνιστικής σε Α’-Α1′ και 1η στην Β’

0
90
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ3110041
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ3110031
3.ΜΟΛΑΪΚΟΣ3110010
4.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ3110032
5.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ3110010
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ3110010
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ0100101
8.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ0000000
9.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ0100101
10.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ0100123
11.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ0100101
12.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ0100113
13.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.0100114

 

 

Α΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο10/10/1516:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο10/10/1516:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο10/10/1516:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή11/10/1516:00 ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣΥΚΕΑΣΚυριακή11/10/1516:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΙΣΑΚΟΦ Ρ.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή11/10/1516:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.

 

A1_katigoria15

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ3110030
2.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ3110020
3.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ3110021
4.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ3110021
5.Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ1101033
6.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ1101022
7.Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ1101033
8.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ1101022
9.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ0100112
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ0100112
11.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ0100102
12.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ-2100103

 

 

Α1΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο10/10/1516:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο10/10/1516:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή11/10/1516:00 ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή11/10/1516:00 ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή11/10/1516:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή11/10/1516:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

B_katigoria15

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο10/10/1516:00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή11/10/1516:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή11/10/1516:00 ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή11/10/1516:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας