Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα, διαιτητές 9ης αγ. σε Α και Α1, 8η αγ. σε Β1, 6η σε Β2.

0
96
Α΄ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο28/11/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο28/11/1515:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο28/11/1515:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή29/11/1515:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΥΚΕΑΣΚυριακή29/11/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή29/11/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

A1_katigoria15

Α1΄ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο28/11/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο28/11/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή29/11/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή29/11/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή29/11/1515:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή29/11/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.

 

B_katigoria15

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/11/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο28/11/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή29/11/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή29/11/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο28/11/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή29/11/1511:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή29/11/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή29/11/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΤετάρτη02/12/1515:00

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας