Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα, διαιτητές 10ης αγωνιστικής σε Α’ – Α1′, 9η αγων. – Β1′, 7η αγων. – Β2′

0
78
Α΄ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο05/12/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο05/12/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή06/12/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή06/12/1515:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή06/12/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή06/12/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

A1_katigoria15

Α1΄ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο05/12/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο05/12/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο05/12/1515:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή06/12/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή06/12/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή06/12/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.

 

B_katigoria15

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο05/12/1515:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή06/12/1511:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή06/12/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή06/12/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο05/12/1515:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο05/12/1515:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή06/12/1512:00ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή06/12/1515:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας