Β’ κατηγορία: Βαθμολογία, αποτελέσματα B1′ – 9η αγων., Β2′ – 7η αγων., πρόγραμμα

0
90
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ1986112713
2.ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ1986113011
3.ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ1785211910
4.ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ1384132115
5.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ138413119
6.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ1183231515
7.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ983051317
8.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ38107630
9.ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ08008325

Πανκλαδιατικός 0 – 5 τελικό  Δόξα Ανωγείων (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Φελέκος το 0 – 1 στο 28′, Ζούμπουλας το 0 – 2 στο 44′, Ζούμπουλας το 0 – 3 στο 52′,

Γκλέκας το 0 – 4 στο 61′, Φελέκος το 0 – 5 στο 85′.

Υάκινθος Βαφειού 4 – 0 τελικό Παλαιολόγος Μυστρά ( –  ημίχ)

Γκολ:

Α.Ο. Κροκεών 1 – 4 τελικό  Σελλασιακός (1 – 4 ημίχ)

Γκολ: Τσίπουρας το 0 – 1, Μπαϊμάς το 0 – 2 στο 34′,

Α.Ο. Χρυσάφων 2 – 4 τελικό  Π.Α.Ο. Κοκκινόραχης (1 – 2 ημίχ)

Γκολ:

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο12/12/1515:00
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο12/12/1515:00
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή13/12/1515:00
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή13/12/1515:00

 

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ217700285
2.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ157502136
3.Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ157502179
4.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ772141215
5.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ6713349
6.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ37034514
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ372321110
8.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ27025527

Α.Ε. Δήμου Ασωπού 1 – 4 τελικό  Α.Ο. Μυρτέας (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Βλαχολιάς το 0 – 1 στο 14′, Στρατήγης το 0 – 2 στο 20′,

Surbu το 0 – 3 στο 50′, πλειώτας το 1 – 3 στο 58′, Μανωλακακης το 1 – 4 στο 90′,

Αναγέννηση Γουβών 4 – 1 τελικό  Αίαντας Ευρώτα ( –  ημίχ)

Γκολ:

Τρινασιακός 5 – 2  Α.Ο. Ελίκας ( –  ημίχ)

Γκολ:

Ποσειδώνας Ελαφονήσου 3 – 5 τελικό  Α.Ο. Αγίου Βασιλείου Γυθείου ( –  ημίχ)

Γκολ:

περισσότερα σε λίγο

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο12/12/1515:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο12/12/1515:00
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο12/12/1515:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή13/12/1511:00

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας