Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα και διαιτητής 11 αγων. σε Α’ και Α1′, 10 αγων. – Β1′, 8 αγων. – Β2′

0
96
Α΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο12/12/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο12/12/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή13/12/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή13/12/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή13/12/1515:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή13/12/1515:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

A1_katigoria15

Α1΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο12/12/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο12/12/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή13/12/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή13/12/1515:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή13/12/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή13/12/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.

B_katigoria15

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο12/12/1515:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο12/12/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή13/12/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή13/12/1515:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο12/12/1515:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο12/12/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο12/12/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή13/12/1511:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας