Α’ κατηγορία: Βαθμολογία, αποτελέσματα 11ης αγωνιστικής, πρόγραμμα

0
84

 

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ30111001385
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ2510811306
3.ΜΟΛΑΪΚΟΣ2410802164
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ2410802208
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ18116051516
6.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ14104241017
7.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ12103341319
8.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ1010316913
9.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ9102351218
10.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ8102261218
11.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ710145616
12.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.710217822
13.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ110019734

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου 2 – 1 τελικό  Ατρόμητος Συκέας (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Κουτσοβασίλης το 0 – 1 στο 28′, Κολλιόπουλος το 1 – 1 στο 41′, Τσάκωνας Σπύρος το 2 – 1 στο 55′,

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου : Αλεξανδρόπουλος, Χριστάκης, Κωστάκος, Σπυρόπουλος, Κουτρουβέλης, Αναστασάκος, Γεωργαντάς (Βερυκοκίδης), Κολιόπουλος, Μήτσης (Κατσιαφούρος), Σπ. Τσάκωνας, Παπάς (Πολίτης).

Ατρόμητος Συκέας: Ρουσσιαμάνης, Αναστασάκης, Κουτρουλάκης Γιώργος, Κλαούντιο, Σαργκάνης, Πορφύρης, Κοντραφούρης, Κουτσοβασίλης, Λιακάκος, Κουτρουλάκης Αλ., Νικόλαρος.

Ευρώτας Έλους 1 – 1 τελικό Λεωνίδας Γλυκόβρυσης (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Ροντσέα το 1 – 0 στο 10′, Παπακαλός το 1 – 1 στο 60′,

ΕυρώταςΈλους: Μάντζιος, Ταμπάκης, Παντόπουλος, Κορδούλης (Γκλιάτης), Μπόγρης, Ρουμπής, Μπέκελης, Καλλής, Ράντου, Ροντσέα, Αλίμπαλης.

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης: Μανιατακος, Ντεντες, Μαργαρίτης, Παπακαλος, Καλογιάννης, Μινεα, Χριστακάκος, Λάτσης, Γεωργαντωνης, Μπουτσαλης, Σαρρης

Μολαϊκός 1 – 0 τελικό Άμιλλα Αγίου Ιωάννη (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Διαμαντάκης το 1 – 0 στο 83′,

Μολαϊκός: Γραμματικάκης Γ, Γεωργοπουλος(Τζαμουρης), Μάρσης, Βλάχος, Αβδούλος, Τοπάλι(Ζώταλης), Τραιφορος Ι, Διαμαντάκης, Βελιανίτης, Λειμονίτης Σπυρος, Γραμματικάκης Ο (Τραιφορος Α).

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη: Λαμπράκος, Βασιλείου, Σίδερης, Κατσούλης, Νικόλαρος, Φλούδας, Στυλιανάκος, Αναγνωστόπουλος, Κλουκίνας, Ρασσιάς, Ηλιόπουλος.

Απόλλων Ξηροκαμπίου 0 – 1 τελικό Αστέρας Βλαχιώτη (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Βάσος το 0 – 1 στο 83′.

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Χατζηπετράκος, Χριστάκος, Μπαριάμι, Τσάνης, Γραμματικάκης, Μπατιστάκης, Ατσαβές, Παυλούνης, Σταυρόπουλος (Μποτσώνης), Κλογκέρι, Γομάτος (70′ Κρητικός).

Αστέρας Βλαχιώτη:  Γαλανάκης, Λάτσης (Νίκιας Δ.), Λιλάϊ  (Κώνστας), Κορνέζος, Βλαχοκυριάκος, Γκρεφτσίδης, Σαραντόπουλος, Βάσσος, Χριστάκης, Χριστάκος, Πατσουράκος. Μπήκε και ο Νίκιας Γ.

Πανγυθεατικός 1 – 4 τελικό Ολυμπιακός Γυθείου (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Δημ. Λιγνός το 0 – 1 στο 35′, Φωτόπουλος το 0 – 2, Μπουρελάκος Λ το 0 – 3,

Τζανής το 1 – 3 στο 58′, Καρνιάτης το 1 – 4,

Πανγυθεατικός: Α

Ολυμπιακός Γυθείου: Καβαλιώτης, Πράστος, Ξανθάκος (Γρηγορακάκης), Μενενακος, Εμμανουηλιδδης, Νακος, Κουτρακος, Λιγνος Δ. (Καρνιάτης), Φωτόπουλος, Μπουρελάκος, Σουκούλι Γ. (Σουκουλι Μ.)

Α.Ο. Αγγελώνας 2 – 2  τελικό Λεωνίδας Σπάρτης (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Κοθρούλας το 0 – 1 το 10′, Nτανάκας το 1 – 1 στο 24′,

Υμέρι το 2 – 1, Μουταφτσιβσκι το 2 – 2,

Α.Ο. Αγγελώνας: Α

Λεωνίδας Σπάρτης: Ρ

programma15_katigoria_a

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας