Γ’ Εθνική και Τοπικά Λακωνίας: Ζωντανή ενημέρωση αγώνων 13 Δεκεμβρίου. Παρακολουθήστε ζωντανά το Καλαμάτα – Σπάρτη από το isports.gr

0
96

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας

kalamata_logoΚαλαμάτα 1 – 2 τελικό  rp_aesparti2-150x150.jpg Α.Ε. Σπάρτη (1 – 1 ημίχ)

η μετάδοση από το report24.gr

Γκολ: Τορεζάνι το 1 – 0 στο 6′, Ηλιόπουλος το 1 – 1 στο 14′, Γκαλίτσιος το 1 – 2 στο 93′.

Καλαμάτα: Παλιούρας, Γαλανόπουλος, Καλαγκάνης, Λένγκα, Τσιμικλής, Ρήγας, Νινιός, Αθανασόπουλος, Παναγιωτόπουλος, Τορεζάνι, Κερμενίδης.

Α.Ε. Σπάρτη: Κραβαρίτης, Σιώπης (16′ Χαλίλι), Δημολιός, Γκαλίτσιος, Σπηλιωτόπουλος, Οικονομόπουλος, Ραχήμ (Καλογέρης), Μπιταξής, Αναστασόπουλος, Τάντιτς, Ηλιόπουλος.

Μολαϊκός 1 – 0 τελικό Άμιλλα Αγίου Ιωάννη (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Διαμαντάκης το 1 – 0 στο 83′.

Κόκκινη: Σίδερης με δεύτερη κίτρινη στο 42′.

Μολαϊκός: Γραμματικάκης Γ, Γεωργοπουλος(Τζαμουρης), Μάρσης, Βλάχος, Αβδούλος, Τοπάλι(Ζώταλης), Τραιφορος Ι, Διαμαντάκης, Βελιανίτης, Λειμονίτης Σπυρος, Γραμματικάκης Ο (Τραιφορος Α).

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη: Λαμπράκος, Βασιλείου, Σίδερης, Κατσούλης, Νικόλαρος, Φλούδας, Στυλιανάκος, Αναγνωστόπουλος, Κλουκίνας, Ρασσιάς, Ηλιόπουλος.

Απόλλων Ξηροκαμπίου 0 – 1 τελικό Αστέρας Βλαχιώτη (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Βάσος το 0 – 1 στο 83′.

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Χατζηπετράκος, Χριστάκος, Μπαριάμι, Τσάνης, Γραμματικάκης, Μπατιστάκης, Ατσαβές, Παυλούνης, Σταυρόπουλος (Μποτσώνης), Κλογκέρι, Γομάτος (70′ Κρητικός).

Αστέρας Βλαχιώτη:  Γαλανάκης, Λάτσης (Νίκιας Δ.), Λιλάϊ  (Κώνστας), Κορνέζος, Βλαχοκυριάκος, Γκρεφτσίδης, Σαραντόπουλος, Βάσσος, Χριστάκης, Χριστάκος, Πατσουράκος. Μπήκε και ο Νίκιας Γ.

Πανγυθεατικός 1 – 4 τελικό Ολυμπιακός Γυθείου (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Δημ. Λιγνός το 0 – 1 στο 35′, Φωτόπουλος το 0 – 2, Μπουρελάκος Λ το 0 – 3,

Τζανής το 1 – 3 στο 58′, Καρνιάτης το 1 – 4,

Πανγυθεατικός: Α

Ολυμπιακός Γυθείου: Καβαλιώτης, Πράστος, Ξανθάκος (Γρηγορακάκης), Μενενακος, Εμμανουηλιδδης, Νακος, Κουτρακος, Λιγνος Δ. (Καρνιάτης), Φωτόπουλος, Μπουρελάκος, Σουκούλι Γ. (Σουκουλι Μ.)

Α.Ο. Αγγελώνας 2 – 2  τελικό Λεωνίδας Σπάρτης (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Κοθρούλας το 0 – 1 το 10′, Nτανάκας το 1 – 1 στο 24′,

Υμέρι το 2 – 1, Μουταφτσιβσκι το 2 – 2,

Α.Ο. Αγγελώνας: Α

Λεωνίδας Σπάρτης: Ρ

Γ΄Εθνική

Κανάρης Νενήτων 2 – 2 τελικό  Αιολικός (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Σιμώσης το 0 – 1 στο 45′,

Κανάρης Νενήτων: Α

Αιολικός: Ρ

Δόξα Νέας Μανωλάδας 2 – 1 τελικό  ΠΑΟ Βάρδας (2 – 1 ημίχ)

Γκολ: Γούρμος με πέναλτι το 1 – 0 στο 14, Γούρμος το 2 – 0 στο 29′, Κωνσταντινίδης το 2 – 1 στο 29′.

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ (Σπ. Αντωνόπουλος): Καλλιακμάνης, Νιφορόπουλος, Σωτηρόπουλος, Βραχνής, Παναγιωτόπουλος, Τσουκαλάς, Νικολόπουλος, Βατσής (57’ Νικολακόπουλος), Μπαρμπαρούσης, Αργυρόπουλος (87’ Αδαμόπουλος), Γούρμος (71’ Μελετίδης)

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ (Ηλ. Φωτόπουλος): Κωνσταντινόπουλος, Πολίτης Π. (89’ Παναγόπουλος), Αγουρίδης, Νικολόπουλος, Σιδέρης, Αποστολόπουλος, Πολίτης Γ. (84’ Παντε-λής), Ντόμας, Γκάτσης, Κωνσταντινίδης, Πολυχρόνης (73’ Καζαντζής)

Παναρκαδικός 0 – 0 τελικό Ένωση Ερμιονίδας (0 – 0 ημίχ)

Παναρκαδικός: Ψυχογυιός, Γογωνάς, Μηλιώτης, Καστριτσέας, Χατζόπουλος, Κυριακόπουλος, Σαλαπάτας, Σταθουλόπουλος, Τσόφλιος, Καδάς, Κώτσιρας.
Αναπληρωματικοί: Μάνος, Αρδάμης, Μπίσσιας, Άσσεν, Γαρυφαλλόπουλος, Μέλλος, Χρήστου.

Ένωση Ερμιονίδας: Πονηρός, Τζιέρης, Σαμαράς, Γκίτζιας, Μπιμπισίδης, Μαρίνης, Στάικος, Νταμαρλής, Τριμπόνιας, Μιχαλάκης, Σκεντεράι

Λεβάντε 2 – 2 τελικό Παναργειακός (1 – 2 ημίχ)

Γκολ: Γκίνο με πέναλτι το 0 – 1 στο 21′, Χαρίτου το 0 – 2 στο 24′,

Κωστακιώτης το 1 – 2 στο 33′, Κωστακιώτης το 2 – 2 στο 76′.

AO ΛΕΒΑΝΤΕ (Σταματόπουλος Θ.): Κοντοπίδης, Μαρούδας Π. (66’ Τσανακτσόγλου), Γεωργούσης, Οικονομόπουλος, Τζιαφέρης Θ. (83’ Πυλαρινός Ντ.), Σιδηρόπουλος, Μαρούδας Μ., Κωστακιώτης, Μουτσάϊ, Κολομπάκης (88’ Σκιαδόπουλος), Πλατέλλας

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ (Μπολάνο Ρ.): Κόκκαλης, Καρέλης (64’ Γκαντιάγκα), Κολλαράς, Χαρίτος, Σταθάκης, Πούτσι (90’ Καρούτης), Γκίνο, Λουμπαρδέας, Δρακάκης, Μανουσάκης, Μαρίνου

Α.Ο. Χαλκίς 0 – 0 Α.Ο. Λουτράκι (0 – 0 ημίχ)

ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ (Δημητρίου Π.): Ντουμάνης, Αχείμαστος (76′ Ζουζουλής), Τσατσαρής, Τσούπρος, Στασινόπουλος, Καραμπάς, Σταματάκος, Βαλκάνος, Σπανός, Αποστολόπουλος (46′ Επιτροπάκης), Τσατσαρώνης.

ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Διαμαντής, Νώτης, Παπαναστασίου, Σιώκος, Μαυρέλης, Τσώκος, Χατζηστάμου (85′ Κολοβάκης), Μάγγος, Κωβαίος, Ζερβός (91′ Νικολάου), Αποστολάκης (93′ Σπανίδης).

Ηρακλής Ψαχνών 4 – 0 Βύζας Μεγάρων (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Φαμπρίς το 1 – 0 στο 3′, Φαμπρίς το 2 – 0 στο 28′, Τόρε το 3 – 0 στο 62′,

Κρίστο με πέναλτι το 4 – 0 στο 78′.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ (Γ. Μωυσιάδης): Κουμής, Σπήλιος, Κόκκαλης (46΄ Σενάι), Αθανασίου, Μπριλάκης (67΄ Χασαπίδης),Ζαχαράκης, Φαμπρίς (72΄Ντέντια) Καπνόπουλος, Κρίστο, Τόρες, Καρκασίνας

ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δ. Μαντολόβας): Λαμπρόπουλος, Λένος, Δημακάκος (34΄ Κλωνάρης), Μπαντούνας, Βαρδακώστας, Λιούρας, Παιδάκης, Γ. Μαζιώτης (72΄ Αλεβίζος), Ρόγκας, Αλ. Μαζιώτης, Βλάχος

Τοπικά Λακωνίας

Α.Ε. Δήμου Σκάλας 4 – 0 τελικό  Α.Ο. Λογγάστρας (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Ζαρκαδούλας το 1 – 0, Αντωνόπουλος το 2 – 0, Τσακαλάκος το 3 – 0,

Βοίας Νεάπολης 1 – 2 τελικό Α.Ο. Δαφνίου (1 – 1 ημίχ)

Γκολ:

Ταξιάρχες Νιάτων 1 – 1 τελικό Εθνικός Βατίκων (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Καλογερίνης το 0 – 1

Κάστρο Γερακίου 1 – 1 τελικό  Ταϋγετος Παλαιοπαναγιάς ( –  ημίχ)

Γκολ:

Δόξα Ανωγείων 2 – 2 τελικό  Α.Ε. Λογκανίκου ( –  ημίχ)

Γκολ: Ρασσιάς το 0 – 1, Λέκκας το 2 – 1,

Σελλασιακός 2 – 2 τελικό Παλαιολόγος Μυστρά ( –  ημίχ)

Γκολ:

Tρινασιακός 3 – 1  Ποσειδώνας Ελαφονήσου ( –  ημίχ)

Γκολ: