Tοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα και διαιτητές 12ης αγωνιστικής Α’ – Α1′, 11η αγων. – Β1′, 9η αγων. – Β2′

0
70
Α΄ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο19/12/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο19/12/1515:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή20/12/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή20/12/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή20/12/1515:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή20/12/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.

A1_katigoria15

Α1΄ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο19/12/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο19/12/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή20/12/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή20/12/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή20/12/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή20/12/1515:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.

 

B_katigoria15

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο19/12/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο19/12/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή20/12/1511:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή20/12/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο19/12/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο19/12/1515:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΕΛΙΚΑΣΚυριακή20/12/1511:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή20/12/1515:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας