Τοπικά Λακωνίας και Γ’ Εθνική: Ζωντανή ενημέρωση αγώνων 20/12

0
118

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας

A.E. Σπάρτη 2 – 1 τελικό Α.Ο. Λουτράκι (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Αναστασάκος το 1 – 0 με πέναλτι στο 35′, Κατσίκης το 2 – 0

Αποστολάκης το 2 – 1 στο 59′.

Κόκκινη: Οικονομόπουλος με δεύτερη κίτρινη, Αποστολάκης με δεύτερη κίτρινη

Α.Ε. Σπάρτη: Κραβαρίτης, Κατσίκης, Δημολιός, Γκαλίτσιος, Σπηλιωτόπουλος, Οικονομόπουλος, Ραχήμ ( 62′ Καλογέρης), Μπιταξής, Αναστασάκος, Τάντιτς (70′ Αναστασόπουλος), Ηλιόπουλος (75′ Χαλίλι).

Α.Ο. Λουτράκι: Διαμαντής, Νώτης, Κολοβάκης, Σιώκος, Μαυρέλης, Τσώκος, Παπουτσής, Μάγγος, Κωβαίος, Ζερβός, Αποστολάκης.

Παναργειακός 0 – 1 τελικό Α.Ο. Χαλκίς (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Ζουζουλής το 0 – 1 στο 80′.

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Κόκαλης, Ρότα, Κολλάρας, Σταθάκης, Παπαστεριανός, Χαρίτος, Νικλητσιώτης, Κατιάγκα, Δρακάκης, Γκίνο, Μαρίνου (60′ Πούτσι).

ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ: Ντουμάνης, Αχείμαστος, Τσατσαρώνης, Καραμπάς, Τσούπρος, Στασινόπουλος (90′ Σκάρος), Αποστολόπουλος, Βαλκάνος, Σπανός (60′ λ.τρ. Ζουζουλής, 82′ Δημητρίου), Σταματάκος, Τσατσαρής.

Ολυμπιακός Γυθείου 1 – 0 τελικό Μολαϊκός (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κατσικάς το 1 – 0 στο 80′.

Ολυμπιακός Γυθείου: Καβαλιώτης, Καρνιατης, Μπουρελάκος Λ., Γρηγορακάκης, Πραστος, Βλαχος, Δασκαλακης, Τζανετακος (Κουτράκος), Κατσικας, Λιγνος Δ. (Σουκούλι Γ.), Σουκουλι Μαρτιν (Φωτόπουλος).

Μολαϊκός: Γραμματικάκης Γιάννης, Διαμαντάκης,Μάρσης, Αβδούλος, Βλάχος, Βελιανίτης, Λειμονίτης, Τοπάλι, Τραϊφορος Γιαννης, Γραμματικάκης Οδυσσέας. Αλλαγές: Τραιφορος Άρης, Τζαμουρης.

Αστέρας Βλαχιώτη 9 – 0 τελικό Λεωνίδας Σπάρτης (6 – 0 ημίχ)

Γκολ: Πατσουράκος το 1 – 0 στο 4′, Χριστάκης το 2 – 0 στο 6′, Βάσος το 3 –  0,

Γκρεφτσίδης το 4 – 0 στο 29′, Πατσουράκος το 5 – 0 στο 39′, Βάσος το 6 – 0 στο 45′,

Βάσος το 7 – 0 στο 47′, Βλαχοκυριάκος το 8 – 0, Νίκιας το 9 – 0,

Αστέρας Βλαχιώτη:

Λεωνίδας Σπάρτης:

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 1 – 3 τελικό Α.Ο. Αγγελώνας (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Υμέρι το 0 – 1, Βλάχος το 0 – 2 στο 42′,

Ηλιόπουλος το 1 – 3,

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη:

Α.Ο. Αγγελώνας

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης 2 – 0 τελικό Πανγυθεατικός (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μαργαρίτης το 1 – 0 στο 11′, Μαργαρίτης το 2 – 0 στο 25′.

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης: Μανιατάκος, Γεωργαντώνης, Σίμος, Ντεντές, Μπούτσαλης, Παπακαλός, Μαργαρίτης (89′ Χρονόπουλος), Λάτσης (76′ Luca), Minea, Καλογιάννης, Darasteann (40′ Κατσαφούρος).

Πανγυθεατικός: Κιοσσέ, Κοιλάκος (64′ Κληροδέτης), Iliev, Λυμπερόπουλος, Κουβαράκης Ν, Κουβαράκης Δ, Μπερδούσης, Μανουσόπουλος, Ντεστάκος (46′ Σαβόγλου), Tomorri, Λεβαντής.

Γ’ Εθνική

Αιολικός 2 – 0 τελικό Παναρκαδικός (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μανουσάκης το 1 – 0 στο 31′,

Κανάρης Νενήτων 1 – 1  Ηρακλής Ψαχνών (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Κρίστο το 0 – 1 στο 35′.

Ένωση Ερμιονίδας 5 – 2 τελικό Α.Ο. Λεβάντε (3 – 0 ημίχ)

Γκολ:

Βύζας Μεγάρων 0 – 1 τελικό Δόξα Νέας Μανωλάδας (0 – 1 ημίχ)

Γκολ:

Τοπικά Λακωνίας

A.Ε. Περιστερίου Φιλισίου 2 – 1 τελικό Α.Ο. Λογγάστρας (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κούρλας το 1 – 0, Κουρι το 1 – 1, Μαργαρίτης το 2 – 1

Α.Ε. Δήμου Σκάλας 2 – 0 τελικόΒοίας Νεάπολης (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Ζαρκαδούλας το 1 – 0,

Α.Ο. Δαφνίου 4 – 0 τελικό Κάστρο Γερακίου (4 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κατσαβός το 1 – 0 στο 8′, Κουτσοβασίλης το 2 – 0 στο 14′,

Ιατρίδης το 3 – 0, Στρατάκος το 4 – 0,

Ταϋγετος Παλαιοπαναγιάς 2 – 1 τελικό Αμυκλιακός (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: το 0 – 1, Μπέκελης το 1 – 1,

Υάκινθος Βαφειού 7 – 1 τελικό Πανκλαδιατικός ( –  ημίχ)

Γκολ:

Α.Ο. Χρυσάφων 0 – 3 τελικό  Δόξα Ανωγείων (0 – 0 ημίχ)

Γκολ:

Α.Ο Ελίκας 0 – 4 τελικό Ποσειδώνας Ελαφονήσου ( –  ημίχ)

Γκολ:

Αναγέννηση Γουβών 0 – 1 τελικό Α.Ε. Δήμου Ασωπού (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Βλαχάκης το 0 – 1.