Γ’ Εθνική: Διαιτητές σε όλους τους ομίλους 10/1/2016

0
70

Κυριακή 10/1 – 15:00

1ος όμιλος – 18η αγωνιστική

FC Σερρών-Απόλλων Κρύας Βρύσης ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Κοζάνη-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητής: Χιώτης (Τρικάλων), Βοηθοί: Μανάσης, Σταφυλάς
Έβρος Σουφλίου-Καβάλα
Διαιτητής: Δρακίδης (Θράκης), Βοηθοί: Σαμουρκασίδης, Κορακασίδης (Θράκης)
Απόλλων Καλαμαριάς-Εορδαϊκός
Διαιτητής: Τσαπάρας (Σερρών) Βοηθοί: Γκαϊντατζής, Καμπούρης (Σερρών)
Δόξα Δράμας-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Διαιτητής: Κυριαζίδης (Έβρου), Βοηθοί: Μηναδάκης (Καβάλας), Κίτσος (Έβρου)
Νέστος Χρυσούπολης-Καμπανιακός
Διατητής: Θεολόγου (Πέλλας), Βοηθοί: Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας)
Θύελλα Φιλώτας-Εθνικός Αγιονερίου
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας), Βοηθοί: Νίκζας, Καραγιάννης (Λάρισας)
ΑΠΕ Λαγκαδά-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Διαιτητής: Δραγάτης, Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Καραϊσκος (Έβρου)

Ρεπό: Άρης

2ος όμιλος – 18η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Φαρκαδόνα

Διαιτητής: Τόμπρος (Κέρκυρας), Βοηθοί: Βλάσσης, Γραικός (Κέρκυρας)
Ρήγας Φεραίος-Εθνικός Φιλιππιάδας
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Βοηθοί: Παπαδόπουλος, Ιωαννίδης (Κοζάνης)
Θεσπρωτός-Πύδνα Κίτρους
Διαιτητής: Τίκας (Καρδίτσας), Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Λεωνίδας (Τρικάλων)
Δωτιέας Αγιάς-Οπούντιος Μαρτίνου
Διαιτητής: Πολυχρονίου (Καστοριάς), Βοηθοί: Κεντζιόπουλος (Καστοριάς), Φαλτάκας (Γρεβενών)
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Διαιτητής: Αθανασίου (Άρτας), Βοηθοί: Γαρδικιώτης, Μπουντούρης (Άρτας)
Πιερικός-Τύρναβος
Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας), Βοηθοί: Παπαδάκης, Γιάντσης (Ημαθίας)
Νίκη Βόλου-Πύρασος Νέας Αγχιάλου
Διαιτητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας), Βοηθοί: Μιχαηλίδης, Τασόπουλος (Μακεδονίας)
Αιγινιακός-Φωκικός
Διαιτητής: Γεωργιτσόπουλος, Βοηθοί: Τσακίρης, Χασιώτης (Δράμας)

Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

3ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών-Δόξα Νέας Μανωλάδας
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου), Βοηθοί: Γκολές, Ζερβάκης (Πειραιά)
Παναρκαδικός-Κανάρης Νενήτων (Σάββατο 9/1 – 15:00)
Διαιτητής: Καλογεράκος (Ζακύνθου), Βοηθοί: Ψαρρής, Μάτσας (Ζακύνθου)
Καλαμάτα-Βύζας Μεγάρων
Διαιτητής: Γαβρίλης (Αθηνών), Βοηθοί: Γεωργακόπουλος, Μπατζιόπουλος (Αθηνών)
ΑΟ Λεβάντε-Αιολικός (11:00)
Διαιτητής: Σταυρόπουλος (Ηλείας), Βοηθοί: Λάττας, Ασημακόπουλος (Ηλείας)
Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας
Διαιτητής: Γαλάνης (Ανατ. Αττικής), Βοηθοί: Γκόντα, Κυριακόπουλος (Ανατ. Αττικής)
Χαλκίδα-Ένωση Ερμιονίδας
Διαιτητής: Βλαντής (Πειραιά), Βοηθοί: Κεφαλιάκος, Μητάκος (Πειραιά)
Σπάρτη-Παναργειακός
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών), Βοηθοί: Φωτόπουλος, Κολιάκος (Αθηνών)

4ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Τριγλία Ραφήνας-Αστέρας Βάρης
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου), Βοηθοί: Πρέντζας (Δυτ. Αττικής), Κάντας (Λέσβου)
Κηφισιά-Γλυφάδα
Διαιτητής: Γιόγκας (Εύβοιας), Βοηθοί: Περιβολάρης, Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας)
Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός
Διαιτητής: Κόλλιας (Αργολίδας), Βοηθοί: Μπουρτζοβίτης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)
Ηράκλειο-ΠΑΟ Κρουσώνας
Διαιτητής: Αλιάγας (Δυτ. Αττικής), Βοηθοί: Μουγιακάκος, Πλακάς (Δυτ. Αττικής)
Εθνικός-Ιάλυσος
Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας), Βοηθοί: Νενεκούμης (Αργολίδας), Πάγκαλος (Λάσιθιου)
ΟΦΗ-Τράχωνες
Διαιτητής: Μπερτάκης (Χανίων), Βοηθοί: Σινιοράκης, Αναστασάκης (Χανίων)
Φωστήρας-Επισκοπή
Διαιτητής: Μανούρας (Τρικάλων), Βοηθοί: Πυργάκης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα ποδοσφαιρικά νέα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής