Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα και διαιτητές 9-10 Ιανουαρίου

0
63
Α΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο09/01/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο09/01/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή10/01/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή10/01/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή10/01/1615:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή10/01/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

A1_katigoria15

Α1΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο09/01/1615:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο09/01/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο09/01/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή10/01/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή10/01/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή10/01/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.

B_katigoria15

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο09/01/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο09/01/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή10/01/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή10/01/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑΣΩΠΟΥΣάββατο09/01/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο09/01/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή10/01/1612:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή10/01/1615:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

 

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας