Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα και διαιτητές 16-17 Ιανουαρίου

0
94
Α΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο16/01/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο16/01/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο16/01/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή17/01/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή17/01/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή17/01/1615:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

A1_katigoria15

Α1΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο16/01/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο16/01/1615:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο16/01/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή17/01/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή17/01/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή17/01/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Ι.

 

B_katigoria15

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο16/01/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο16/01/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/01/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή17/01/1615:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή17/01/1611:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή17/01/1611:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή17/01/1615:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΙΚΑΣΚυριακή17/01/1615:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας