Υάκινθος Βαφειού  2 – 2 τελικό Α.Ο. Χρυσάφων (1 – 0 ημίχ)

Γκολ:  το 1 – 0,

Α.Ε. Λογκανίκου  5 – 0 τελικό Παλαιολόγος Μυστρά ( –  ημίχ)

Γκολ: Ιατρόπουλος το 2 – 0, Τσαρπαλής το 4 – 0.

Σελλασιακός 1 – 2 τελικό Δόξα Ανωγείων (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Μπαϊμάς το 1 – 0 στο 28′, Γκλέκας το 1 – 1 στο 34′,  Σκιαδόπουλος το 1 – 2 στο 92′.

Κόκκινη: Καρβουνιάρης δεύτερη κίτρινη στο 83′

Δόξα Ανωγείων: 1 Κακριδας, 2 Κατσαπης (Φόρτσας), 3 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, 4 Ζουμπουλας Γιάννης, 5 Νικιας, 6 Κωτσης (Γρηγοριάδης), 7 Γκλεκας, 8 Γιαννακόπουλος, 9 Γριτης (Καρβουνιάρης), 10 Ζουμπουλας Γιωργος, 11 Αντωνόπουλος.

Π.Α.Ο. Κοκκινόραχης 1 – 2 τελικό  Α.Ο. Κροκεών (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κέκερης το 0 – 1 στο 50′, στο 70 το 1 – 1, Κοκκόλης το 1 – 2 στο 83′.

Eνημέρωση από Α.Ο. Κροκεών

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για την ομάδα μας σε ένα παιχνίδι που έγινε με πολύ άσχημες καιρικές συνθήκες στο γήπεδο Αμυκλών. Μέτριο πρώτο ημίχρονο χωρίς πολλές φάσεις καθώς ο αέρας και η βροχή δυσκόλευαν τις προσπάθειες των παιχτών. Στο 50’ ο Κεκερης με σουτ έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα μας και στο 70’ ήρθε η ισοφάριση από την Κοκκινοραχη. Στο 83’ λεπτό όμως ο Κοκκόλης Η. αφού πέρασε τέσσερις παίχτες σκόραρε ένα υπέροχο γκολ και έδωσε την νίκη στην ομάδα μας.

Α.Ο. Κροκεών: Τούμπλης, Πλατάνας Θ,Κ, Ζερβούλιας, Σμπυράκος Γ, Χρηστακος Δ ,(Κοκκινης 80’) Κοκκολης Η, Οικονομακος ( Σινα 85)Γεωργοπουλος Ι. Βενολιάς Θ. Κεκερης Γ. (Θεοδωρακος ,65’)Παμπούκης Α.