Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα και διαιτητές 23-24 Ιανουαρίου

0
85
Α΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο23/01/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο23/01/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή24/01/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή24/01/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή24/01/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή24/01/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.

A1_katigoria15

Α1΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο23/01/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο23/01/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο23/01/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή24/01/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή24/01/1615:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή24/01/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

B_katigoria15

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο23/01/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή24/01/1611:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή24/01/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή24/01/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο23/01/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο23/01/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή24/01/1612:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή24/01/1615:00ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας