Α’ κατηγορία: Βαθμολογία, αποτελέσματα 9ης, πρόγραμμα 10ης

0
83

 

ΣΥΝΑΝΤ.ΝΙΚ.ΗΤ.ΜΗΔΕΝ.ΕΠΙΘ.ΑΜΥΝ.ΒΑΘΜΟΛ.
1.Σ.Κ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ9967146618
2.ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 198097251744816
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ97262045716
4.ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ96353849915
5.ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ962153245814
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ95453753414
7.ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ94555561413
8.ΝΟ ΠΥΛΟΥ93652066212
9.ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ92748655511
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ92755760511
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ.92744356311
12.ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ91844656110

9η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-01-2016

ΤΕΝΤΑ

19:00

 48-61

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24-01-2016

ΤΕΝΤΑ

20:30

 69-30

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24-01-2016

ΔΓ ΓΑΡΓΑΛ/ΝΩΝ

19:00

58-57

ΝΟ ΠΥΛΟΥ

ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24-01-2016

ΔΣ ΠΥΛΟΥ

16:00

71-59

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ

ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-01-2016

ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

18:00

71-42

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΥΡΙΑΚΗ

24-01-2016

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20:00

47-37

10η Αγωνιστική

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30-01-2016

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20:00

 

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30-01-2016

ΤΕΝΤΑ

19:00

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΝΟ ΠΥΛΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30-01-2016

ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

19:30

 

ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

31-01-2016

ΤΕΝΤΑ

17:00

 

ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

31-01-2016

ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

17:30

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

03-02-2016

ΤΕΝΤΑ

20:00

 

Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 10ης αγωνιστικής έχουν ως εξής:

Σάββατο 30 Ιανουαρίου
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΤΕΝΤΑ 20:00
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΝ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ.
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:30
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. – ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΚΟΡΔΩΝΟΥΡΗΣ Κ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ. – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ. – ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
Κυριακή 31 Ιανουαρίου
ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ – ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΤΕΝΤΑ 17:00
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:30
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. – ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
Τετάρτη 3 Φεβρουαρίου
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ ΤΕΝΤΑ 20:00
Διαιτητές: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. – ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
Κριτές: ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.