Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα και διαιτητές 30-31 Ιανουαρίου

0
100
Α΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο30/01/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο30/01/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο30/01/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή31/01/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή31/01/1615:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή31/01/1615:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.

 

A1_katigoria15

Α1΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο30/01/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο30/01/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή31/01/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή31/01/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή31/01/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή31/01/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

 

B_katigoria15

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο30/01/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο30/01/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο30/01/1615:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή31/01/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΣΩΠΟΥΣάββατο30/01/1615:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή31/01/1612:00Αναβλήθηκε
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή31/01/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή31/01/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας