Αστέρας Βλαχιώτη: Ανακοίνωση για τους ορισμούς παρατηρητών 17ης αγωνιστικής

0
86

Ο Αστέρας Βλαχιώτη μετά την χθεσινή καυστική ανακοίνωση κατά της διαιτησίας και των υπευθύνων πατήστε εδώ εξέδωσε την ακόλουθη ανακοίνωση για τους ορισμούς παρατηρητών της 17ης αγωνιστικής:

Με μεγάλη έκπληξη διαπιστώσαμε ότι στους ορισμούς του διημέρου 6-7 Φεβρουαρίου υπάρχει παρατηρητής ΜΟΝΟ στον αγώνα Αστέρας Βλαχιώτη – Πανγυθεατικός και διερωτόμαστε πως είναι δυνατόν να είναι το μοναδικό παιχνίδι σε σύνολο 20 αγώνων που να έχει παρατηρητή.

Aπορούμε πως ο αγώνας Αστέρας Βλαχιώτη – Πανγυθεατικός κρίνεται από τους υπεύθυνους ο πιο σημαντικός του διημέρου με αποτέλεσμα να ορίζεται παρατηρητής σε αντίθεση με τον δεύτερο ημιτελικό του Κυπέλλου της Τετάρτης 3ης Φεβρουαρίου στους Μολάους όπου δεν υπήρχε παρατηρητής …

Ο ακόλουθος πίνακας με τους ορισμούς στον ημιτελικό του Κυπέλλου είναι από το site της ΕΠΣ Λακωνίας:

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(5η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ (2ος Ημιτελικός)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη03/02/1614:15ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2

Διατητής της αναμέτρησης ο N. Αλειφερόπουλος και βοηθοί οι Σ. Λιάρος και Β. Γιαννόπουλος, παρατηρητής διαιτησίας δεν υπήρχε.

και ο ακόλουθος με τους ορισμούς στους 24 αγώνες του σαββατοκύριακου

Α΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο06/02/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.
2.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο06/02/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
3.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή07/02/1615:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
5.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
6.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή07/02/1615:15ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
Α1΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο06/02/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.
8.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο06/02/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
9.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο06/02/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.
10.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή07/02/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
11.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή07/02/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
12.Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο06/02/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
14.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή07/02/1615:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
15.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
16.ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή07/02/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΙΚΑΣΣάββατο06/02/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
18.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο06/02/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
19.Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή07/02/1612:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
20.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα του Αστέρα Βλαχιώτη