Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα και διαιτητές 6-7 Φεβρουαρίου

0
75
Α΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο06/02/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο06/02/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή07/02/1615:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή07/02/1615:15ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.

 

A1_katigoria15

Α1΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο06/02/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο06/02/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο06/02/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή07/02/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή07/02/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.

 

B_katigoria15

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο06/02/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή07/02/1615:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή07/02/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΙΚΑΣΣάββατο06/02/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο06/02/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή07/02/1612:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας