Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα και διαιτητές 13-14 Φεβρουαρίου

0
108
Α΄ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο13/02/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο13/02/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο13/02/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή14/02/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή14/02/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή14/02/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.

A1_katigoria15

Α1΄ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο13/02/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο13/02/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή14/02/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή14/02/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή14/02/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή14/02/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.

B_katigoria15

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο13/02/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο13/02/1615:00ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο13/02/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή14/02/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας