Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 20/2

0
66
Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
00:30 OTE SPORT 6 Αγώνες Τένις, ATP 500, Ρίο ντε Τζανέιρο
01:00 OTE SPORT 8 Προημιτελικά Τένις, ATP 250, Ντελρέι Μπιτς
03:00 OTE SPORT 4 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Ιντιάνα Πέισερς NBA
14:00 OTE SPORT 3 Καρλσρούη – Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ Bundesliga 2
15:00 ERT2 Φοίβος Συκεών – Πάοκ, 18η αγωνιστική Handball premier
15:00 NOVASPORTS 2 Λεβαδειακός – Αελ Καλλονής Super League
15:30 NOVASPORTS 7 Διεθνές Μίτινγκ κλειστού στίβου INAAF Indoor Grand Prix, Γλασκώβη
16:00 NOVASPORTS 4 1ος & 2ος προημιτελικος Τένις, ATP 250, Μασσαλία
16:30 OTE SPORT 1 Μπάγερν Μονάχου – Ντάρμσταντ Bundesliga
16:30 OTE SPORT 3 Χέρτα – Βόλφσμπουργκ Bundesliga
16:30 OTE SPORT 5 Γκλάντμπαχ – Κολονία Bundesliga
16:30 OTE SPORT 7 Χόφενχαϊμ – Μάιντς Bundesliga
16:30 OTE SPORT 8 Ίνγκολσταντ – Βέρντερ Bundesliga
17:00 ERT2 Ελλάδα – Ρωσία Προκριματικά ευρωπαϊκού γυναικών, Eurobasket
17:00 NOVASPORTS 1 Καβάλα – Άρης Basket League
17:00 NOVASPORTS 3 Ολυμπιακός – Νοβ Πρωτάθλημα Πόλο, Α1 γυναικών
17:00 OTE SPORT 2 Λας Πάλμας – Μπαρτσελόνα La Liga
17:15 NOVASPORTS 2 Αστέρας Τρίπολης – Πας Γιάννινα Super League Eλλάδα
18:00 NOVASPORTS 6 Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεμς Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
18:30 OTE SPORT 8 1ος ημιτελικός Τένις, WTA Tour, Ρίο ντε Τζανέιρο
19:00 OTE SPORT 1 Βερόνα – Κιέβο Serie A
19:15 OTE SPORT 2 Εσπανιόλ – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga
19:15 OTE SPORT 7 1ος ημιτελικός Μπάσκετ, coppa italia
19:30 NOVASPORTS 1 Ηρακλής – Άεκ Super League
20:00 OTE SPORT 5 1ος ημιτελικός Μπάσκετ, copa del rey
20:45 NOVASPORTS 2 Αϊντχόφεν – Χεράκλες Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
20:30 NOVASPORTS 7 Πάσος Φερέιρα – Μπενφίκα Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
21:00 NOVASPORTS 4 Ανζέρ – Μονπελιέ Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
21:30 OTE SPORT 2 Μπέτις – Σπόρτινγκ Χιχόν La Liga
21:45 OTE SPORT 1 Ίντερ – Σαμπντόρια Serie A
21:45 OTE SPORT 7 2ος ημιτελικός Μπάσκετ, coppa italia
22:30 OTE SPORT 5 2ος ημιτελικός Μπάσκετ, copa del rey
22:45 NOVASPORTS 2 Ακαδέμικα – Ρίο Άβε Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
23:00 OTE SPORT 6 Αγώνες, ημιτελικά Τένις, ATP 500, Ρίο ντε Τζανέιρο
23:05 OTE SPORT 3 Θέλτα – Έιμπαρ La Liga