Γ’ Εθνική 3ος όμιλος: Βαθμολογία, πρόγραμμα, διαιτητές 19ης αγωνιστικής, στοιχεία 18ης αγων

0
81
ΘΕΣΗΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΝΙΚΕΣΙΣΟΠΑΛΙΕΣΗΤΤΕΣΓΚΟΛ ΥΠΕΡΓΚΟΛ ΚΑΤΑΒΑΘΜΟΙ
1Παναργειακός181044281834
2Σπάρτη171043221434
3Παναρκαδικός18954261132
4Αιολικός17944311531
5Δόξα Ν. Μανωλάδας18936221930
6Παμβουπρασιακός17836242027
7ΑΟ Χαλκίς17755191026
8Ερμιονίδας ΑΕ18675232025
9Λουτράκι ΠΑΟ17674221525
10Καλαμάτα18648181522
11Βύζας Μεγάρων186210163320
12Κανάρης Χίου173311123112
13Ηρακλής Ψαχνών15311172310
14Λεβάντε ΑΟ17221312388

19η αγωνιστική

Ο αγώνας Ηρακλής Ψαχνών – Παναργειακός κατοχύρωνεται 0 – 3 υπέρ του Παναργειακού.

Γ΄ Εθνική κατηγορία 3ος όμιλος – 19η αγωνιστική
ΑγώναςΓήπεδοΗμερομηνίαΏραΔιαιτητές
Π.Α.Ο. Βάρδας – Α.Ο. ΛεβάντεΒάρδας “Γρ. Καλάκος”Σάββατο12/03/1614:00Αντωνίου (Ανατ. Αττικής), Ρούντος, Γκοντά
Ηρακλής Ψαχνών – ΠαναργειακόςΔημ. Στ. ΨαχνώνΣάββατο12/03/1615:00.
Α.Ε. Σπάρτη – Α.Ο. ΧαλκίςΔημ. Στ. ΣπάρτηςΣάββατο12/03/1615:00 Φωτόπουλος (Αθηνών), Ταμάλης, Τσαλίκης
Ένωση Ερμιονίδας – Α.Ο. ΛουτρακίουΕρμιόνηςΣάββατο12/03/1615:00Αντιπαριώτης (Ανατ. Αττικής), Τσαλίκογλου (Ανατ. Αττικής), Μητάκος (Πειραιά)
Βύζας Μεγάρων – ΠαναρκαδικόςΔημ. Στ. ΜεγάρωνΣάββατο12/03/1615:00Βικτωράτος (Πειραιά),  Παπανδριόπουλος, Γκολές
Αιολικός – ΚαλαμάταΔημ. Στ. ΜυτιλήνηςΚυριακή13/03/1615:00Χαλβαίος (Αθηνών), Λεοντακιανάκος, Γιαννόπουλος
Κανάρης Νενήτων – Δόξα Νέας ΜανωλάδαςΔημ. Στ. ΧίουΚυριακή13/03/1615:00Μπαϊρακτάρης (Αθηνών), Τζάκος, Κολιάκος

18η αγωνιστική

Α.Ο. Λεβάντε 1 – 0 τελικό Α.Ε. Σπάρτη (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Στούπης το 1 – 0 στο 76′.

Κόκκινες: Οικονομόπουλος με δεύτερη κίτρινη, Κορομπόκης με δεύτερη κίτρινη

ΑΟ Λεβάντε (Μαβίδης Ν.): Πατσιαβούρας, Κολομπάκης, Μαρούδας Π. (81′ Πλατέλλας), Μαρίνος Ι., Δούμουρας, Ρόκο, Παππάς, Κομιώτης Χρ. (89′ Τζιαφέρης Θ.), Μαρούδας Μ. (67′ Γκελάϊ), Στουπής, Νινιός

ΑΕ Σπάρτης (Αντωνίου Σ.): Τσέλιος, Αναστασόπουλος (81′ Σπηλιωτόπουλος), Δημολιός (70′ Μπιταξής), Γκαλίτσιος, Παρασκευαϊδης, Γέσιτς (24′ Xαλίλι), Κατσίκης, Οικονομόπουλος, Κρεββατάς, Κοιλιάρας, Ηλιόπουλος

Δόξα Νέας Μανωλάδας 0 – 3 τελικό Αιολικός (0 – 2 ημίχ)

ώρα έναρξης: 13:00

Γκολ: Κέρι το 0 – 1 στο 10′ με απευθείας φάουλ, Αθανασόπουλος το 0 – 2, Τσιλιγκίρης το 0 – 3 στο 68′.

Δόξα Νέας Μανωλάδας:

Αιολικός: Πουρής, Καδής, Καλαγκάνης, Κριπιντίρης, Μπακάλης, Βαγγελής, Μίχος, Κέρη, Μανουσάκης (89′ Μαρίνος), Αθανασόπουλος (80′ Σαλταμάρας), Τσιλιγκίρης (70′ Λαλάς)

Α.Ο. Λουτράκι 0 – 1 τελικό Παναργειακός (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Λιώσης το 0 – 1 στο 8′ με πέναλτι.

Α.Ο. ΛΟΥΤΡΑΚΙ (Ν. Μεσολόγγης): Διαμαντής, Νικολάου, Παπαναστασίου, Παναγόπουλος, Μαυρέλης, Χατζηστάμου (58′ Σελμανάι), Παπουτσής Β., Μάγγος, Κωβαίος (58′ Παπουτσής Ν.), Τζερεμές (71′ λ.τρ. Ζερβός), Αποστολάκης

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ (Ν. Παντελής): Ρίζος, Ρόκα, Γεωργίου, Κοντέων, Κολαράς, Λιόσης, Ηρακλής, Πούτσι (75′ Χαρίτος), Παντελής, Νικλητσιώτης (65′ Ευθυμιάδης), Σκόντζος (85′ Ετόφ)

Καλαμάτα 0 – 0 τελικό Ένωση Ερμιονίδας (0 – 0 ημίχ)

Καλαμάτα: Σταυράκης, Γαλανόπουλος, Λιόλιος, Τσόπελας, Κασμερίδης, Κολημήτρας (64′ Μανουσάκης), Οττα, Γκίνο (80′ Ρήγας), Μπεγκλετζής, Τορεζάνι, Ραχίμ (54′ Καλαντζής).

Ένωση Ερμιονίδας: Πονηρός, Σκεντεράι, Σαμαράς, Παυλίδης, Μπιμπισίδης, Μαρίνης, Στάικος, Μαζιώτης, Σαλταπίδας (72′ Πλαστουργός), Μιχαλάκης (89′ Πρίφτης), Τριμπόνιας (64′ Ανδριόπουλος).

Παναρκαδικός 2 – 0 τελικό Π.Α.Ο. Βάρδας (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Καδάς το 1 – 0 στο 8′, Αγγελόπουλος το 2 – 0 στο 62′.

Παναρκαδικός: Γεωργακόπουλος, Γογωνάς, Μπούτας, Κυριακόπουλος, Χατζόπουλος, Αρώνης, Αγγελόπουλος, Δήμος, Σαλαπάτας, Καδάς, Κώτσιρας

Π.Α.Ο. Βάρδας: Κωνσταντινόπουλος, Πολίτης Π., Παναγόπουλος, Νικολόπουλος, Λουμπαρδέας, Αγουρίδης, Πολίτης, Γκάτσης, Ντόμας, Κωνσταντινίδης, Πολυχρόνης

Κανάρης Νενήτων 0 – 1 τελικό Βύζας Μεγάρων (0 – 0 ημίχ)

Κανάρης Νενήτων:

Βύζας Μεγάρων:

περισσότερα σε λίγο

prog_ana_omada2 prog_ana_omada1

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα ποδοσφαιρικά νέα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής