Α’ κατηγορία: Βαθμολογία, αποτελέσματα 22ης αγωνιστικής, πρόγραμμα επόμενων

0
99
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΓκολ υπέρΓκολ κατά
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ552018117210
2.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ512116325614
3.ΜΟΛΑΪΚΟΣ49201613359
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ462115155319
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ332110383226
6.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ26207582828
7.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ25207492138
8.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ242173113340
9.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ172045112040
10.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ172045112436
11.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ172045112644
12.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.162051141637
13.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ-32001191186

22η αγωνιστική

Ολυμπιακός Γυθείου 5 – 0 τελικό Λεωνίδας Γλυκόβρυσης (5 – 0 ημίχ)

Γκολ: Βλάχος το 1 – 0, Δασκαλάκης το 2 – 0, Γ. Σουκούλι το 3 – 0,

Κατσικάς το 4 – 0, Τζανετάκος το 5 – 0,

Ολυμπιακός Γυθείου:

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης:

Κάστρο Μονεμβάσιας 2 – 4 τελικό Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου (0 – 3 ημίχ)

Γκολ: Χριστάκης το 0 – 1, Κολλιόπουλος το 0 – 2, Μήτσης το 0 – 3,

Λυμπερόπουλος τα δύο γκολ των γηπεδούχων,

Κάστρο Μονεμβάσιας:

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου:

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 1 – 1 τελικό Ευρώτας Έλους (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Σούμπασης το 1 – 0 στο 2′, Παντόπουλος το 1 – 1,

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη:

Eυρώτας Έλους:

Αστέρας Βλαχιώτη 2 – 1 τελικό Ατρόμητος Συκέας (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: το 1 – 0 μετά από σέντρα του Σαρλάτου από δεξιά και αυτογκόλ του Κλαούντιο,

Σκαρλάτος το 2 – 0 στο 55′, Πορφύρης με πέναλτι 2 – 1 στο 87′.

Αστέρας Βλαχιώτη: Κ

Ατρόμητος Συκέας: Π

Απόλλων Ξηροκαμπίου 0 – 2 τελικό Μολαϊκός (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Γραμματικάκης το 0 – 1 στο 30′, Λεϊμονίτης το 0 – 2.

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Χατζηπετράκος, Γραμματικάκης (85′ Χριστάκος), Γομάτος, Βόχαλης, Στούμπος, Cani leonard, Ατσαβές, Κυριακόπουλος, Πατσουράκος, Κλογκέρι (65′ Σταυρόπουλος), Κρητικός (72′ Μπούγας).

Μολαϊκός: Π

23η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο26/03/1600:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο26/03/1616:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή27/03/1616:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή27/03/1616:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή27/03/1616:00
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή27/03/1616:00

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας

programma15_katigoria_a
programma15_katigoriab