Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 8 Απριλίου

0
66

Aναλυτικά:

05:30       OTE Sport 4 HD        Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Σαν Αντόνιο Σπερς       ΝΒΑ

13:00        FOX Sports                Roosters – Rabbitohs                                     NRL

14:30        Eurosport 1              WTA Tour     Κατοβίτσε,                      προημιτελικά

16:05      OTE Sport 8 HD           World TourΝτόχα,                           ημιτελικά ανδρών

16:30      Eurosport 2               WTA TourΚατοβίτσε,                          προημιτελικά

16:30      Eurosport 1               Γύρος της Χώρας των Βάσκων             5ο ετάπ

16:55       OTE Sport 5 HD           Moto3: Όστιν                          1ες ελεύθερες δοκιμές

17:50        OTE Sport 5 HD         MotoGP: Όστιν                        1ες ελεύθερες δοκιμές

18:00        Novasports 1             Oλυμπιακός – ΠΑΟΚ               Volley League – play offs

18:00          OTE Sport 3 HD      Κισσαμικός – Απόλλων Σμύρνης      Football League

18:50       OTE Sport 5 HD            Moto2: Όστιν                        1ες ελεύθερες δοκιμές

19:00       Eurosport 1                 WTA TourΚατοβίτσε,                προημιτελικά

19:30        OTE Sport 7 HD        Μόναχο 1860 – Γκρόιτερ Φιρτ            Bundesliga 2

19:35          OTE Sport 8 HD           World TourΝτόχα, μικρός τελικός ανδρών

20:00             Novasports 6       Νταρουσάφακα – Λοκομοτίβ Κουμπάν    Euroleague

20:00                Novasports 7        Τσεντέβιτα – Ερυθρός Αστέρας         Euroleague

20:30              Novasports 4               Κηφισιά – Φοίνικας Σύρου          Volley League – play offs

20:35             OTE Sport 8 HD            World TourΝτόχα,                        τελικός ανδρών

20:35             Eurosport 1                   WTA TourΚατοβίτσε,                  προημιτελικά

21:05              OTE Sport 5 HD               Moto3: Όστιν                      2ες ελεύθερες δοκιμές

21:30                 OTE Sport 2 HD             Γρανάδα – Μάλαγα                  La Liga

21:30                    Novasports 3                Μονπελιέ – Λιόν                      Ligue 1

21:30                   OTE Sport 1 HD               Χέρτα – Ανόβερο                 Bundesliga

21:45                Novasports 2                       Ολυμπιακός – ΤΣΣΚΑ Μόσχας  Euroleague

22:00                 OTE Sport 5 HD              MotoGP: Όστιν                 2ες ελεύθερες δοκιμές

22:00                 FOX Sports                       Colorado Rockies – San Diego Padres   MLB

22:30                Novasports 1                      Μποαβίστα – Αρόουκα   Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00              OTE Sport 5 HD                Moto2: Όστιν                     2ες ελεύθερες δοκιμές

02:00            FOX Sports                       Toronto Blue Jays – Boston Red Sox  MLB

02:00          OTE Sport 6 HD                    ATP 250Χιούστον,                 προημιτελικά

03:30          OTE Sport 4 HD             Ντάλας Μάβερικς – Μέμφις Γκρίζλις    ΝΒΑ