Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 16 Απριλίου

0
82

06:50 OTE SPORT 5 Formula 1, Σαγκάηελεύθερα δοκιμαστικά 3

09:50 OTE SPORT 5 Formula 1, Σαγκάηπροκριματικά

14:00 ERT3 Πάοκ – Ξινή/ΔικέαςΧάντμπολ

14:00 OTE SPORT 3 Καρλσρούη – ΝυρεμβέργηΓερμανικό Πρωτάθλημα, 2η Κατηγορία

14:00 OTE SPORT 6 ΑγώνεςΤένις, ATP World Tour, Monte Carlo

14:45 OTE SPORT 1 Νόριτς – ΣάντερλαντΑγγλικό Πρωτάθλημα

16:30 OTE SPORT 3 Βέρντερ – ΒόλφσμπουργκΓερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 OTE SPORT 4 Λεβερκούζεν – Άιντραχτ ΦρανκφούρτηςΓερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 OTE SPORT 5 Χόφενχαϊμ – ΧέρταΓερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 OTE SPORT 6 ΑγώνεςΤένις, ATP World Tour, Monte Carlo

16:30 OTE SPORT 7 Άουγκσμπουργκ – ΣτουτγκάρδηΓερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 ERT2 ΑΣΕ Δούκας – ΑΣΠ ΠρομηθέαςΜπάσκετ, Α2

17:00 NOVASPORTS 4 Πριμόριε Ριέκα – ΟλυμπιακόςΠόλο ανδρών

17:00 NOVASPORTS 7 Λοκομοτίβ Μόσχας – ΤΣΣΚ ΜόσχαςΡωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

17:00 OTE SPORT 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Άστον ΒίλαΑγγλικό Πρωτάθλημα

17:00 OTE SPORT 2 Χετάφε – Ρεάλ ΜαδρίτηςΙσπανικό Πρωτάθλημα

17:30 OTE SPORT 8 Ζενίτ Καζάν – Ασέκο Ρεζόβια ΡεζόφCEV Denizbank Champions League Ανδρών

18:00 NOVASPORTS 2 Άρης – ΚηφισιάBasket League

18:00 NOVASPORTS 3 Παρί Σεν Ζερμέν – ΚαένΓαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

18:30 OTE SPORT 4 Τραμπζόνσπορ – Φενερμπαχτσέ ΟύλκερΤουρκικό Πρωτάθλημα

18:30 OTE SPORT 5 Κασσιόπη – ΑΕΛΕλληνικό Πρωτάθλημα

19:00 OTE SPORT 7 Κάρπι – ΤζένοαΙταλικό Πρωτάθλημα

19:1 OTE SPORT 2 Λας Πάλμας – Σπόρτινγκ ΧιχόνΙσπανικό Πρωτάθλημα

19:30 NOVASPORTS 6 Zενίτ – Σπάρτακ ΜόσχαςΡωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

19:30 OTE SPORT 1 Τσέλσι – Μάντσεστερ ΣίτιΑγγλικό Πρωτάθλημα

19:30 OTE SPORT 3 Μπάγερν – ΣάλκεΓερμανικό Πρωτάθλημα

20:30 NOVASPORTS 7 Εστορίλ – ΜποαβίσταΠορτογαλικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

20:30 OTE SPORT 8 Τρεντίνο – ΤρέιαCEV Denizbank Champions League Ανδρών

20:45 NOVASPORTS 4 Φέγενορντ – XρόνινγκενΟλλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

21:00 NOVASPORTS 3 Μπορντό – ΑνζέΓαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

21:00 NOVASPORTS 7 Πριμόριε Ριέκα – ΟλυμπιακόςΠόλο ανδρών

21:30 OTE SPORT 2 Εϊμπάρ – ΣοσιεδάδΙσπανικό Πρωτάθλημα

21:45 NOVASPORTS 2 Ρόντα – ΑϊντχόφενΟλλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

21:45 OTE SPORT 1 Ίντερ – ΝάπολιΙταλικό Πρωτάθλημα

22:45 NOVASPORTS 1Μορεϊρένσε – ΣπόρτινγκΠορτογαλικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

23:05 OTE SPORT 7 Θέλτα – Ρεάλ ΜπετίςΙσπανικό Πρωτάθλημα