Γ’ Εθνική 3oς όμιλος: Βαθμολογία, αποτελέσματα 24ης αγων., πρόγραμμα δύο τελευταίων αγωνιστικών

0
91

Βαθμολογία

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΓκολ υπέρΓκολ κατά
1.Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ552417434115
2.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ492415454422
3.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ452413653516
4.ΑΙΟΛΙΚΟΣ442413564722
5.Π.Α.Ο. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ412411853520
6.Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ412412573623
7.Α.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ362410682915
8.Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ35249873224
9.ΔΟΞΑ Ν. ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ3424104102827
10.ΚΑΛΑΜΑΤΑ282484122430
11.ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ272483132244
12.Α.Ο. ΛΕΒΑΝΤΕ142442181857
13.ΚΑΝΑΡΗΣ ΧΙΟΥ132434171447
14.ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ4243120750

24η αγωνιστική

Γ΄ Εθνική κατηγορία (3ος όμιλος)
(24η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
 ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή17/04/1600:00 3-0 α.α.
 Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΚΑΛΑΜΑΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή17/04/1614:15 7-0
 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΛΕΒΑΝΤΕΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή17/04/1614:15 7-0
 ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΗΣ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή17/04/1616:30 6-0
 Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΔΟΞΑ Ν. ΜΑΝΩΛΑΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΒΑΡΔΑΣ “ΓΡ. ΚΑΛΑΚΟΣ”Κυριακή17/04/1616:30 3-1
 Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή17/04/1616:30 1-2
 Π.Α.Ο. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ“ΘΩΔΕΙΟ” ΣΤΑΔΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή17/04/1616:30 2-1

Γ’ Εθνική

Α.Ε. Σπάρτη 7 – 0 τελικό  Καλαμάτα (2 – 0 ημίχ)

ώρα έναρξης 14:15

Γκολ: Κοιλιάρας το 1 – 0 στο 6′, Αναστασάκος με πέναλτι το 2 – 0 στο 44′,

Σιώπης το 3 – 0 στο 52′, Ηλιόπουλος το 4 – 0 στο 63′, Κοιλιάρας το 5 – 0 στο 67′,

Δημολιός το 6 – 0 στο 83′, Κρεββατάς το 7 – 0 στο 89′.

Α.Ε. Σπάρτη: Κραβαρίτης, Σιώπης, Παναγιώτου, Γκαλίτσιος, Μπιταξής, Κοιλιάρας, Αναστασόπουλος, Οικονομόπουλος, Βιγιαφάνε (59′ Δημολιός), Αναστασάκος (65′ Kρεββατάς), Ηλιόπουλος (70′ Σπηλιωτόπουλος).

Αναπληρωματικοί: Δημολιός, Γκίτζιας, Γέσιτς, Τσέλιος, Σπηλιωτόπουλος, Χαλίλι, Κρεββατάς

Καλαμάτα: Σταυράκης, Κεμάλι, Λιόλιος, Κανταρτζής (70′ Ρήγας), Μπατούνας, Τσιμικλής, Κολομήτρας (Μανουσάκης), Γκίνο, Καλαντζής, Τορεζάνι, Όττα (Ραχίμ).

Αναπληρωματικοί: Οδεσιμιώτης, Μανουσάκης, Ρήγας, Παλιούρας, Γαλανόπουλος, Ραχίμ, Μπεγλετζής

Παναργειακός 7 – 0 τελικό Α.Ο. Λεβάντε (4 – 0 ημίχ)

ώρα έναρξης 14:15

Γκολ: Ετόφ το 1 – 0 στο 23′, Ετόφ το 2 – 0 στο 28′, Tσόφλιος το 3 – 0 στο 43′

Τσόφλιος το 4 – 0 στο 45′, Ετόφ το 5 – 0 στο 65′,

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Ρίζος, Παντελής, Κολλαράς, Ηρακλής, Γκάβριτς, Χαρίτος, Νικλητσιώτης, Τσόφλιος, Ετοφ, Γκατιάγκα, Γεωργαντόπουλος.
(Παπαϊωάννου, Κοντέων, Χορβατ, Κίλλιας, Λιόσης, Φασούλης, Μηλιώτης)
ΑΟ ΛΕΒΑΝΤΕ: Χαραλαμπίδης, Κολομπάκης, Οικονομόπουλος, Τζιαφέρης, Δούμουρας, Πατσιαβούρας, Νινιός, Μπινιχάκης, Μαρούδης Μ., Στούπης, Κομνιώτης
(Μαρούδας Π., Πλατέλλας, Φλάβιο, Μεταξάς, Μαρίνου, Μπελερής, Πυλαρινός).
Διαιτητης: Ντουμιτρέσκου.Βοηθοί: Φαγκρίδας,Χρηστάκος).

Αιολικός 6 – 0 τελικό Κανάρης Νενήτων (3 – 0 ημίχ)

Γκολ: το 1 – 0 στο 27′, το 2 – 0 στο 33′, το 3 – 0 στο 44′,

Αιολικός:

Κανάρης Νενήτων:

Π.Α.Ο. Βάρδας 3 – 1 τελικό Δόξα Νέας Μανωλάδας (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Νικολόπουλος το 1 – 0 στο 10′, το 2 – 0 στο 45′,

Νικολόπουλος το 2 – 1 στο 49′, το 3 – 1 στο 90′.

Π.Α.Ο. Βάρδας:

Δόξα Νέας Μανωλάδας:

Ένωση Ερμιονίδας 1 – 2 τελικό Παναρκαδικός (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Γαρυφαλλόπουλος το 0 – 1 στο 15′, Στάϊκος το 1 – 1 με πέναλτι στο 26′,

Α.Ο. Λουτράκι 2 – 1 τελικό  Α.Ο. Χαλκίς (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μάγγος το 1 – 0 στο 31′.

 

25η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νία
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΚΑΝΑΡΗΣ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΨΑΧΝΩΝΚυριακή24/04/16
ΔΟΞΑ Ν. ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣΚυριακή24/04/16
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή24/04/16
ΚΑΛΑΜΑΤΑ – Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή24/04/16
Α.Ο. ΛΕΒΑΝΤΕ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥΚυριακή24/04/16
Π.Α.Ο. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ“ΘΩΔΕΙΟ” ΣΤΑΔΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή24/04/16
Α.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή24/04/16

26η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νία
ΔΟΞΑ Ν. ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣΚυριακή08/05/16
ΚΑΝΑΡΗΣ ΧΙΟΥ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή08/05/16
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή08/05/16
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΛΕΒΑΝΤΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή08/05/16
Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – Π.Α.Ο. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΒΑΡΔΑΣ “ΓΡ. ΚΑΛΑΚΟΣ”Κυριακή08/05/16
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – Α.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή08/05/16
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή08/05/16

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνική