Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 23 Απριλίου

0
98

Oι αγώνες σε Πρέμιερ Λιγκ και Πριμέρα δεσπόζουν, αναλυτικά το πρόγραμμα:

05:35OTE Sport 8 HDWorld TourΦουζού, ημιτελικά ανδρών

08:00FOX SportsTitans – BulldogsNRL

09:55OTE Sport 5 HDMoto3: Χερέθ3ες ελεύθερες δοκιμές

10:30FOX SportsTigers – RaidersNRL

10:35OTE Sport 8 HDWorld TourΦουζού, μικρός τελικός ανδρών

10:50OTE Sport 5 HDMotoGP: Χερέθ3ες ελεύθερες δοκιμές

11:35OTE Sport 8 HDWorld TourΦουζού, τελικός ανδρών

11:50OTE Sport 5 HDMoto2: Χερέθ3ες ελεύθερες δοκιμές

12:00Eurosport 1Παγκόσμιο πρωτάθλημαSheffield, United Kingdom – Day 8

12:30FOX SportsEels – CowboysNRL

13:00OTE Sport 8 HDATP 250Βουκουρέστι, ημιτελικά

13:00Novasports 1Σαμπαντέλ – Κίνεφ ΚίρισιEuroleague Final-4- ημιτελικός

13:30OTE Sport 5 HDMoto3: ΧερέθΚατατακτήριες δοκιμές

14:00ΕΡΤ3       Διομήδης Άργους – ΙΕΚ ΞυνήHandball Premier

14:00OTE Sport 3 HDΝυρεμβέργη – Ουνιόν ΒερολίνουBundesliga 2

14:25OTE Sport 5 HDMotoGP: Χερέθ4ες ελεύθερες δοκιμές

14:30Novasports 1Βουδαπέστη – ΟλυμπιακόςEuroleague Final-4 – ημιτελικός

14:30OTE Sport 6 HDATP 500Βαρκελώνη, ημιτελικά

14:45OTE Sport 1 HDΜάντσεστερ Σίτι – ΣτόουκPremier League

15:05OTE Sport 5 HDMotoGP: ΧερέθΚατατακτήριες δοκιμές

15:30Eurosport 2Γύρος της ΚροατίαςPula – Umag

16:00OTE Sport 5 HDMoto2: ΧερέθΚατατακτήριες δοκιμές

16:30Eurosport 1Παγκόσμιο πρωτάθλημαSheffield, United Kingdom – Day 8

16:30OTE Sport 4 HDΣτουτγκάρδη – ΝτόρτμουντBundesliga

16:30OTE Sport 8 HDΚολωνία – ΝτάρμσταντBundesliga

16:30OTE Sport 3 HDΧέρτα – Μπάγερν ΜονάχουBundesliga

16:30OTE Sport 7 HDΒόλφσμπουργκ – ΆουγκσμπουργκBundesliga

17:00OTE Sport 1 HDΛίβερπουλ – ΝιουκάστλPremier League

17:00ΕΡΤ2Φάρος Κερατσινίου – ΨυχικόΑ2 ανδρών

17:00Eurosport 2Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκ. τουρισμούHungaroring, Hungary – Qualifying Round

17:00OTE Sport 2 HDΡάγιο Βαγιεκάνο – Ρεάλ ΜαδρίτηςLa Liga

18:00Novasports 1Κηφισιά – ΆρηςBasket League – πλέι οφ

18:15Novasports 6Ακαντέμικα – ΠόρτοΠρωτάθλημα Πορτογαλίας

18:30OTE Sport 7 HDΑΕΛ – Αναγέννηση ΚαρδίτσαςFootball League

18:30Novasports 7Τουλούζ – Λιόν              Ligue 1

19:15Novasports 3Έβερτον – Μάντσεστερ ΓιουνάιτεντΚύπελλο Αγγλίας – ημιτελικά

19:15OTE Sport 2 HDΑτλέτικο Μαδρίτης – Μάλαγα        La Liga

19:30OTE Sport 3 HDΣάλκε – Μπάγερ ΛεβερκούζενBundesliga

20:00FOX SportsNew York Yankees – Tampa Bay RaysMLB

20:00Novasports 2ΠΑΟΚ – ΑΕΚBasket League – πλέι οφ

20:30Novasports 1Σπόρτινγκ – Ουνιάο ΜαντέιραΠρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00Eurosport 1Παγκόσμιο πρωτάθλημαSheffield, United Kingdom – Day 8

21:30OTE Sport 2 HDΜπαρτσελόνα – Σπόρτινγκ ΧιχόνLa Liga

21:45OTE Sport 1 HDΊντερ – ΟυντινέζεSerie A

22:00OTE Sport 4 HDΙντιάνα Πέισερς – Τορόντο ΡάπτορςNBA playoffs

22:45Novasports 1Πάσος Φερέιρα – ΜπράγκαΠρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00Eurosport 2Montreal Impact – Toronto FCMLS

23:05OTE Sport 7 HDΈιμπαρ – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια      La Liga

23:30FOX SportsPittsburgh Penguins – New York RangersNHL

03:00FOX SportsRayo OKC – Miami FC             NASL