Γ΄Εθνική 3ος όμιλος: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία αγώνων 25ης αγωνιστικής και στιγμιότυπα

0
85

Bαθμολογία

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΓκολ υπέρΓκολ κατά
1.ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ582518434215
2.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ502515554422
3.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ482514653717
4.ΑΙΟΛΙΚΟΣ442513574924
5.ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ412511863521
6.ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ412512583626
7.ΔΟΞΑ Ν. ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ3725114103230
8.ΧΑΛΚΙΔΑ372510782915
9.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ35259883228
10.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ312594122730
11.ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ272583142448
12.ΛΕΒΑΝΤΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ172552182257
13.ΚΑΝΑΡΗΣ ΧΙΟΥ162544171747
14.ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ6253121753

το άρθρο θα ανανεωθεί σε λίγο

25η αγωνιστική

Α.Ο. Λουτράκι 0 – 1 τελικό Α.Ε. Σπάρτη (0 – 1  ημίχ)

Γκολ: Ηλιόπουλος το 0 – 1 στο 35′,

Α.Ο. Λουτράκι: Διαμαντής, Κωστουλάκης, Παπαναστασίου, Σιώκος, Μαυρέλης, Τσώκος, Παπουτσης Β. (58′ Χατζηστάμου), Μάγγος, Κωβαίος, Παπουτσής Ν., Αποστολάκης.

Α.Ε. Σπάρτη: Κραβαρίτης, Σιωπής, Παναγιώτου, Γκαλίτσιος, Παρασκευαΐδης, Κατσίκης (67′ Μπιταξής), Κοιλιάρας, Οικονομόπουλος, Αναστασάκος, Βιγιαφανε (60′ Γέσιτς), Ηλιόπουλος (85′ Αναστασόπουλος).

Α.Ο. Χαλκίς 0 – 0 τελικό Παναργειακός (0 – 0 ημίχ)

Α.Ο. Χαλκίς: Ντουμάνης, Στασινόπουλος Δ., Τσατσαρής, Μπακομήτρος, Γκιτζάλης, Καραμπάς, Σταματάκος, Βαλκάνος, Σεχολάρι, Ντελέκος, Σπανός
(Κουσκούτης, Λινάρδος, Αχείμαστος, Κούμης, Σικαλιάς, Μπασινάς, Κακαβάς)

Παναργειακός: Ρίζος, Λιόσης, Κολλαράς, Ηρακλής, Γκάβριτς, Πούτση, Νικλητσιώτης, Ευθυμιάδης, Ετόφ, Γκατιάγκα, Ρότα.
(Κοντέων, Μηλιώτης, Χαρίτος, Κόλλιας, Παντελής, Τσόφλιος, Μπούνας).

Δόξα Νέας Μανωλάδας 4 – 2 τελικό Βύζας Μεγάρων ( –  ημίχ)

Γκολ: Ν

Δόξα Νέας Μανωλάδας:

Βύζας Μεγάρων:

Καλαμάτα 3 – 0 τελικό Π.Α.Ο. Βάρδας (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Γ

Kαλαμάτα:

ΠΑΟ Βάρδας:

Α.Ο. Λεβάντε 4 – 0 τελικό Ένωση Ερμιονίδας ( –  ημίχ)

Γκολ: Μ

Α.Ο. Λεβάντε:

Ένωση Ερμιονίδας:

Παναρκαδικός 2 – 1 τελικό Αιολικός (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μέλλος το 1 – 0 στο 41, Κέρι το 1 – 1 στο 81′, Σαλαπάτας το 2 – 1 στο 93′.

Παναρκαδικός: Γεωργακόπουλος, Πετρόπουλος, Γογωνάς, Καστριτσέας, Ζαχαράκης, Μπίσσιας, Μέλλος, Αρδάμης, Γαρυφαλλόπουλος, Π. Σαλαπάτας, Κώτσιρας

Κυριακόπουλος, Καδάς, Σαλαπάτας Τ., Μανέλης, Σταθουλόπουλος, Αρώνης, Χρήστου

Αιολικός: Ζαχαρής, Κλάδης, Καλαγκάνης, Σαλταμάρας, Βαγγέλης, Κριπιντίρης, Τσιλιγκίρης, Μίχος, Αθανασόπουλος, Κέρη, Κρητικός

Σαμπάνης, Μαρίνος, Μπρακούλια, Μανουσάκης, Παπαδόπουλος

26η αγωνιστική (τελευταία)

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νία
ΔΟΞΑ Ν. ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣΚυριακή08/05/16
ΚΑΝΑΡΗΣ ΧΙΟΥ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή08/05/16
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή08/05/16
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΛΕΒΑΝΤΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή08/05/16
Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – Π.Α.Ο. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΒΑΡΔΑΣ “ΓΡ. ΚΑΛΑΚΟΣ”Κυριακή08/05/16
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – Α.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή08/05/16
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή08/05/16


ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα ποδοσφαιρικά νέα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής