Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 7 Μαϊου

0
107

Αναλυτικά:

 

09:55 OTE SPORT 5 Moto3, Λε ΜανΕλεύθερα δοκιμαστικά 3

10:50 OTE SPORT 5 MotoGP, Λε ΜανΕλεύθερα δοκιμαστικά 3

11:50 OTE SPORT 5 Moto2, Λε ΜανΕλεύθερα δοκιμαστικά 3

13:30 OTE SPORT 5 Moto3, Λε ΜανΠροκριματικά

14:00  ERT3 Διομήδης Άργους – Πάοκ Χάντμπολ

14:00 OTE SPORT 6 Aγώνες Τένις, ATP World Tour Masters, Mutua Madrid

14:25 OTE SPORT 5 MotoGP, Λε ΜανΕλεύθερα δοκιμαστικά 4

14:30 NOVASPORTS 2 ΤΣΣΚ Μόσχας – Τέρεκ ΓκρόζνιΡωσικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

14:45 OTE SPORT 1 Νόριτς – Μάντσεστερ ΓιουνάιτεντΑγγλικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

15:05 OTE SPORT 5 MotoGP, Λε ΜανΠροκριματικά 1 και 2

16:00 OTE SPORT 5 Moto2, Λε ΜανΠροκριματικά

16:30 OTE SPORT 2 Άιντραχτ Φρανκφούρτης – ΝτόρτμουντΓερμανικό Πρωτάθλημα ποδοαφαίρου

16:30 OTE SPORT 3 Ίνγκολσταντ – ΜπάγερνΓερμανικό Πρωτάθλημα ποδοαφαίρου

16:30 OTE SPORT 4 Γκλάντμπαχ – ΛεβερκούζενΓερμανικό Πρωτάθλημα ποδοαφαίρου

16:30 OTE SPORT 6 Χέρτα – Ντάρμσταντ 98Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδοαφαίρου

16:30 OTE SPORT 7 Στουτγκάρδη – ΜάιντςΓερμανικό Πρωτάθλημα ποδοαφαίρου

16:30 OTE SPORT 8 Σάλκε – ΆουγκσμπουργκΓερμανικό Πρωτάθλημα ποδοαφαίρου

17:00 ERT2 Γ. Σ Ηρακλής – Εθνικός ΟΦΠΦΜπάσκετ Α2, 27η αγωνιστική

17:00 OTE SPORT 1 Σάντερλαντ – ΤσέλσιΑγγλικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

18:15 NOVASPORTS 2Ρίο Άβε – ΠόρτοΠορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

18:30 OTE SPORT 8 ΑΕΛ – ΠανσερραϊκόςΕλληνικό Πρωτάθλημα

19:00 NOVASPORTS 1Ολυμπιακός – ΝόβΠόλο, Α1 ανδρών

19:00 OTE SPORT 7 Ίντερ – ΈμπολιΙταλικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

19:30 OTE SPORT 2 Λέστερ – ΈβερτονΑγγλικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

21:00 OTE SPORT 1 Ολυμπιακός Σ.Φ.Π – ΑΕΚΚύπελλο Ελλάδας

21:00 OTE SPORT 6 AγώνεςΤένις, ATP World Tour Masters, Mutua Madrid

21:45 OTE SPORT 7 Μπολόνια – ΜίλανΙταλικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

22:00 NOVASPORTS 1 Λιόν – ΜονακόΓαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

22:00 NOVASPORTS 2 Nις – Σεν ΕτιένΓαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

22:00 NOVASPORTS 4 Γκαζελέκ Αζαξιό – Παρί Σεν ΖερμένΓαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου