Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 7 Αυγούστου

0
123
FOX SPORTS

Cowboys – Tigers
NRL

09:00
OTE SPORT 3

Κωπηλασία: Προκριματικά (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

14:30
OTE SPORT 5

Γκρόιτερ Φιρτ – Μόναχο 1860
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
OTE SPORT 2

Τοξοβολία – Γύρος των 16: Ομαδικό (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

15:00
OTE SPORT 4

Βόλεϊ (Α): Γαλλία – Ιταλία
Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30
ΕΡΤ2

Ενόργανη γυμναστική: Προκριματικά (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

15:40
OTE SPORT 1

Ενόργανη γυμναστική: Προκριματικά (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

15:40
ΕΡΤ2

Σκοποβολή – Τελικός: Αεροβόλο πιστόλι 10μ (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

16:55
OTE SPORT 2

Σκοποβολή – Τελικός: Αεροβόλο πιστόλι 10μ (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

17:00
OTE SPORT 4

Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

17:30
OTE SPORT 2

Πυγμαχία – Προκριματικά: 49κ (Α), 81κ (Α), 91κ (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

18:00
ΕΡΤ2

Ενόργανη γυμναστική: Προκριματικά (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

18:00
NOVASPORTS 1

Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Community Shield

18:00
ΕΡΤ1

Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

19:00
OTE SPORT 3

Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

19:00
OTE SPORT 6

ATP 250 Ατλάντα, τελικός
Τένις

20:00
FOX SPORTS

Detroit Tigers – New York Mets
MLB

20:00
NOVASPORTS 2

Μπεσίκτας – Ολυμπιακός
Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

20:00
OTE SPORT 4

Μπάσκετ (Α): Βραζιλία – Λιθουανία
Ολυμπιακοί Αγώνες

20:15
ΕΡΤ2

Ενόργανη γυμναστική: Προκριματικά (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

20:25
OTE SPORT 1

Ενόργανη γυμναστική: Προκριματικά (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

20:30
OTE SPORT 2

Σκοποβολή – Τελικός: Τραπ (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

20:55
ΕΡΤ1

Τζούντο – Τελικοί: 52κ (Γ), 66κ (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

21:30
OTE SPORT 1

Καταδύσεις – Τελικός: Συγχρονισμένη από αναπηδητήρα 3μ. (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

22:00
OTE SPORT 1

Τοξοβολία – Τελικοί: Ομαδικό (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

22:15
OTE SPORT 3

Τζούντο – Τελικοί: 52κ (Γ), 66κ (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

22:30
EUROSPORT

Portland Timbers – Sporting Kansas City
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

23:00
ΕΡΤ2

Ενόργανη γυμναστική: Προκριματικά (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

23:30
OTE SPORT 1

Ενόργανη γυμναστική: Προκριματικά (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

23:30