Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 20 Αυγούστου

0
92
FOX

Warriors – Cowboys
NRL

12:30
OTE SPORT 5

Τσεχία, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3

13:30
OTE SPORT 5

Τσεχία, 4ες κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

14:25
OTE SPORT 7

Στόουκ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
OTE SPORT 2

Μπάντμιντον: Τελικοί (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

14:30
OTE SPORT 4

Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

14:55
OTE SPORT 5

Τσεχία, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

15:05
ΕΡΤ1

Ρυθμική γυμναστική – Προκριματικά: Ομαδικό
Ολυμπιακοί Αγώνες

15:55
OTE SPORT 5

Τσεχία, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2

16:00
OTE SPORT 4

Καταδύσεις – Ημιτελικά: Πλατφόρμα 10μ. (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

16:55
OTE SPORT 1

Τρίαθλο: Τελικός (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες

17:00
OTE SPORT 7

Μπέρνλι – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ1

Καταδύσεις – Ημιτελικά: Πλατφόρμα 10μ. (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

17:15
OTE SPORT 3

Μπάσκετ (Γ): Μικρός τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

17:30
NOVASPORTS 3

Ναντ – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Πόλο (Α): Μικρός τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

19:00
OTE SPORT 4

Πόλο (Α): Μικρός τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

19:00
OTE SPORT 6

Ρόμα – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
OTE SPORT 2

Ποδόσφαιρο (Α): Μικρός τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

19:00
OTE SPORT 8

Μπαρτσελόνα – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:15
EUROSPORT

Γύρος της Ισπανίας
Ποδηλασία

19:15
OTE SPORT 7

Λέστερ – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 1

Πυγμαχία – Τελικοί: 51κ (Γ), 56κ (Α), 75κ (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

20:00
ΕΡΤ1

Πυγμαχία – Τελικοί: 51κ (Γ), 56κ (Α), 75κ (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

20:20
OTE SPORT 4

Ρυθμική γυμναστική – Τελικός: Σύνθετο ατομικό
Ολυμπιακοί Αγώνες

21:15
OTE SPORT 8

Γρανάδα – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:15
ΕΡΤ1

Ρυθμική γυμναστική – Τελικός: Σύνθετο ατομικό
Ολυμπιακοί Αγώνες

21:15
OTE SPORT 3

Μπάσκετ (Γ): Τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

21:30
OTE SPORT 6

Γιουβέντους – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 1

Καταδύσεις – Τελικός: Πλατφόρμα 10μ. (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

22:30
EUROSPORT

New York City FC – Los Angeles Galaxy
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

22:30
FOX

Tampa Bay Rays – Texas Rangers
MLB

23:00
OTE SPORT 8

Σεβίλλη – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

23:15
OTE SPORT 2

Ποδόσφαιρο (Α): Τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

23:30
OTE SPORT 3

Μοντέρνο πένταθλο: Σκοποβολή και ανώμαλος δρόμος (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

23:35
ΕΡΤ1

Πόλο (Α): Τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

23:50
OTE SPORT 4

Πόλο (Α): Τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

23:50