Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 21 Αυγούστου

0
118
OTE SPORT 5

Τσεχία, Αγώνας
Moto 3

11:45
OTE SPORT 7

Ράλι Γερμανίας: Sauertal 2 – Power Stage
WRC

13:00
OTE SPORT 5

Τσεχία, Αγώνας
Moto 2

13:05
ΕΡΤ3

Πάλη: Προκριματικά
Ολυμπιακοί Αγώνες

14:30
OTE SPORT 5

Τσεχία, Αγώνας
Moto GP

14:30
EUROSPORT

Cyclassics Hamburg, Γερμανία
Ποδηλασία

15:05
ΕΡΤ1

Στίβος: Μαραθώνιος (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

15:20
OTE SPORT 2

Στίβος: Μαραθώνιος (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30
OTE SPORT 3

Βόλεϊ (Α): Μικρός τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30
ΕΡΤ2

Βόλεϊ (Α): Μικρός τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30
OTE SPORT 7

Σάντερλαντ – Μίντλεσμπρο
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30
NOVASPORTS 1

Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

16:00
EUROSPORT

Γύρος της Ισπανίας
Ποδηλασία

16:45
OTE SPORT 4

Ρυθμική γυμναστική – Τελικός: Ομαδικό
Ολυμπιακοί Αγώνες

17:00
ΕΡΤ3

Μπάσκετ (Α): Μικρός τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

17:30
OTE SPORT 1

Μπάσκετ (Α): Μικρός τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

17:30
ΕΡΤ2

Ρυθμική γυμναστική – Τελικός: Ομαδικό
Ολυμπιακοί Αγώνες

17:30
OTE SPORT 7

Γουέστ Χαμ – Μπόρνμουθ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 2

Σεντ Ετιέν – Μονπελιέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 1

Ουγγαρία – Σλοβενία
EHF Champions League

18:30
OTE SPORT 2

Πάλη – Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελευθέρας: 65κ (Α), 97κ (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες

18:50
OTE SPORT 6

Μίλαν – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
OTE SPORT 8

Σπόρτινγκ Χιχόν – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:15
OTE SPORT 3

Βόλεϊ (Α): Τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

19:15
ΕΡΤ2

Βόλεϊ (Α): Τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

19:20
EUROSPORT 2

Ντόρτμουντ – Χάλεσχερ
Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

19:30
ΕΡΤ1

Πυγμαχία: Τελικοί
Ολυμπιακοί Αγώνες

20:00
FOX

Detroit Tigers – Boston Red Sox
MLB

20:00
OTE SPORT 4

Χάντμπολ (Α): Τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες

20:00
NOVASPORTS 1

Κροατία – Ελλάδα
EMF EURO 2016

20:30
OTE SPORT 7

Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:15
NOVASPORTS 2

Γιουβέντους – Μίλαν
Σούπερ Καπ Ιταλίας

21:30
NOVASPORTS 1

Παρί Σεν Ζερμέν – Μετς
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 1

Μπάσκετ (Α): Σερβία – ΗΠΑ
Ολυμπιακοί Αγώνες

21:45
ΕΡΤ1

Μπάσκετ (Α): Σερβία – ΗΠΑ
Ολυμπιακοί Αγώνες

21:45
OTE SPORT 5

Πεσκάρα – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 8

Κιέβο – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
EUROSPORT

DC United – New York Red Bulls
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

22:00
OTE SPORT 6

ATP Masters: Σινσινάτι, τελικός
Τένις

23:00
OTE SPORT 7

Ατλέτικο Μαδρίτης – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

23:15